عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

Activisionگیتار هیرو را کنسل کرد: تمرکز فقط روی Call of Duty

Activisionگیتار هیرو را کنسل کرد: تمرکز فقط روی Call of Duty
چهارشنبه 27 بهمن 1389  09:27 ب.ظ

 

Activisionگیتار هیرو را کنسل کرد: تمرکز فقط روی
 

Call of Duty


 

در حالی‌که در قرن شانزدهم میلادی این نظریه که زمین محور کل عالم است کاملا رد شد؛ ظاهرا در قرن بیست و یکم Bobby Kotick به این نتیجه رسیده است که محوریت عالم پول است.

در یک کنفرانس خبری، چندی پیش مدیر شرکت اکتیویژن خبر از کنسل شدن سری گیتار هیرو و همچنین نسخه جدید True Crime داد. هرچند کاتیک تصریح کرد که سری گیتار هیرو ممکن است در آینده دوباره به دنیای بازی‌های رایانه‌ای باز گردد.

اما علت این خبر غافلگیر کننده، تمرکز شرکت روی عناوین Call of Duty است. سری پول‌سازی که در چند سال اخیر با حضور هر ساله و دائمی خود مهمان دائمی هر پلتفورم محبوبی بوده است.

کاتیک همچنین خبر از تاسیس استودیوی جدیدی به‌نام Beachhead داده است. این استودیو به‌طور خاص روی عناوین آنلاین و بسته‌های قابل دانلود برای سری Call of Duty تمرکز خواهد کرد.

ظاهرا با تاسیس این استودیو اکتیویژن قصد تبدیل کردن این سری بازی به یک منبع دائمی پول‌سازی را دارد؛ یا به نقل از Geoff Keighley؛ یک "پلتفورم" منحصر به فرد.

شاید چندان دور از ذهن نباشد که با تاسیس چند استودیوی دیگر اکتیویژن نه سالی یک‌بار، که ماهی چندبار چندین نسخه از Call of Duty در طرح‌های مختلف، از شوترهای اول شخص گرفته تا Call of Duty Karting یا حتی منچ و مارپله با برند Call of Duty منتشر کند!

اکتیویژن آخرین سری از چند نقشه جدید برای آخرین نسخه از این سری بازی را با قیمت 14.99 دلار عرضه کرد، بسته الحاقی که در روز اول بیش از 1.4 میلیون نسخه فروش کرد

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها