عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

«حامد بهداد» سيمرغ بهترين بازيگر مكمل مرد را گرفت

چهارشنبه 27 بهمن 1389  10:38 ب.ظ

گروه فرهنگي / حوزه سينما

89/11/27 - 21:49
شماره:8911271466

براي فيلم جرم؛

خبرگزاري فارس: سيمرغ بلورين بهترين بازيگر مكمل مرد در مراسم اختتاميه بيست و نهمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر به «حامد بهداد» براي فيلم «جرم» اهدا شد.

به گزارش خبرنگار فارس، در مراسم اختتاميه بيست و نهمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر، سيمرغ بلورين بهترين بازيگر مكمل مرد به «حامد بهداد» براي فيلم «جرم» تعلق گرفت. 
حامد بهداد در اين مراسم پس از دريافت جايزه خود گفت: چاكر امام رضا(ع) هستم و سپس خطاب به كيميايي گفت: خدا مي‌داند كه چقدر خوشحالم به خاطر فيلم شما سيمرغ گرفتم. 
همچنين «شهاب حسيني» براي فيلم «جدايي نادر از سيمين» ديپلم افتخار گرفت كه جايزه خود را به موسسه خيريه امام علي(ع) تقديم كرد. 
محسن تنابنده نيز براي فيلم «ندارها» ديپلم افتخار خود را از دستان ابوالقاسم طالبي گرفت. 
بنابراين گزارش، از سوي داوران بخش مسابقه سينماي ايران (سوداي سيمرغ)نامزدهاي اين بخش در رشته بهترين بازيگر مكمل مرد حامد بهداد (جرم)، شهاب حسيني (جدايي نادر از سيمين)، بهروز بقايي (سيب و سلما)، محسن تنابنده (ندارها)،‌ حسين محب‌اهري (گلچهره)، كامران تفتي (مرگ كسب و كار من است) و شاهرخ فروتنيان (آقا يوسف) اعلام شده بودند. 
بيست و نهمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر از تاريخ 16 تا 26 بهمن‌ماه به دبيري «مهدي مسعودشاهي» در برج ميلاد تهران برگزار ‌شد. 
انتهاي پيام/ف 

بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 

ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!

الأعلی (16 -17)

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2182
دسترسی سریع به انجمن ها