عضویت العربیة English
امام جواد علیه السلام: کسى که عمه ام را در قم زیارت کند پاداش او بهشت است. کامل الزیارات ص 324

پيام دبير جشنواره فيلم فجر قرائت شد

چهارشنبه 27 بهمن 1389  10:39 ب.ظ

گروه فرهنگي / حوزه سينما

89/11/27 - 20:45
شماره:8911271573

/آيين اختتاميه بيست و نهمين جشنواره فيلم فجر/

خبرگزاري فارس: دبير جشنواره فيلم فجر گفت: من با زباني قاصر از همه عزيزاني كه در برپايي اين جشن بزرگ قدم برداشتند، قلم زدند، فيلم ساختند و باعث افتخار سرزمين عظيم و پربركت ايران شدند، تشكر مي‌كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس، در ابتداي مراسم اختتاميه بيست و نهمين جشنواره فيلم فجر، «ژيلا صادقي» با ياد امام راحل و شهيدان انقلاب و دفاع مقدس، اداي احترام به مقام معظم رهبري و قرائت متني در ستايش سينماي انقلاب اسلامي و صنوف سينمايي كه با تشويق حاضران همراه بود، آغازي متفاوت را براي جشنواره بيست و نهم فيلم فجر رقم زد. 
بنابراين گزارش، در ادامه آئين اختتاميه مهدي مسعودشاهي دبير جشنواره فيلم فجر روي صحنه آمد و گفت: سلام و عرض ادب خدمت عزيزان حاضر در جلسه و عزيزاني كه صدا و تصوير ما در گوشه گوشه كشور عزيز خواهند ديد. من با زباني قاصر تشكر مي‌كنم از همه عزيزاني كه در برپايي اين جشن بزرگ قدم برداشتند، قلم زدند، فيلم ساختند و باعث افتخار سرزمين عظيم و پربركت شدند. 
وي ادامه داد: من فقط از همه عزيزاني كه تلاش كردند تا جشنواره هرچه پرشكوه‌تر برگزار شود، تشكر كنم. اميدوارم همه عزيزان و هنرمندان و كساني كه براي توسعه و رشد فرهنگ اين مملكت قدم برمي دارند سلامت باشند و اگر قصوري ديده مي‌شود بر من ببخشاييد. 
انتهاي پيام/ف 

بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 

ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!

الأعلی (16 -17)

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2182
دسترسی سریع به انجمن ها