عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سلونی قبل ان تفقدونی

سلونی قبل ان تفقدونی
چهارشنبه 27 بهمن 1389  11:15 ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

وَأَنزَلْنَا مِنَ السَّمَاء مَاء بِقَدَرٍ فَأَسْكَنَّاهُ فِي الْأَرْضِ وَإِنَّا عَلَى ذَهَابٍ بِهِ لَقَادِرُونَ ﴿18

سوره مبارکه مومنون

سلام علی آل یاسین

سلام آقا جان!

راستش سوال که زیاد داریم از محضرتان، می ترسیم سوالها از جنس سوال تعداد مو در ریش سعدبن ابی وقاص باشد و شما را خون به دل بکند ، ... این است که سکوت کرده ایم ...

آقا جان ! شنیده ام یکی از دلایل وجود امامت و شوون آن برای پاسخگویی به سوالات مردم است و شرمنده ام که با غفلت خود این باب را بر خود بسته ام ،

اگر اجازه بدهید سوالی بپرسم مولا، و پیشاپیش از جهل خود به پیشگاهتان طلب عفو دارم.

شنیده ام فرموده اید:

(ولو ان اشياعنا، وفقهم الله لطاعته، علي اجتماع من القلوب في الوفاء بالعهد عليهم، لما تأخر عنهم اليمن بلقائنا ولتعجلت لهم السعادة بمشاهدتنا، علي حق المعرفة وصدقها منهم بنا، فما يحبسنا عنهم الا ما يتصل بنا مما نکرهه ولا نؤثره منهم، والله المستعان وهو حسبنا ونعم الوکيل وصلواته علي سيدنا البشير النذير محمد وآله الطاهرين وسلم).(1)

و اگر شیعیان ما -که خداوند آنان را به طاعت خویش موفق بدارد- با دل هایی متحد به عهدی که با ما دارند وفا می کردند، هرگز فیض دیدار ما از آنان به تاخیر نمی افتاد و توفیق دیدار ما ، با سرعت به سراغشان می آمد، دیداری با معرفت حقیقی از سوی آنان به ما ؛ ...

مولا جان ، ما اما در غیاب شما(؟) عجیب به جان یکدیگر افتادیم ، و منتظریم نقطه ضعفی از یکدیگر بیابیم و یکدیگر را ضد ولایت فقیه بنامیم ، در حلقه تنگمان گاهی هیچ کس جز خودمان صلاحیت نداریم و وای بر ما ، که اگر هر کدام تا کنون به دنبال اصلاح خودمان بودیم، اصلاح عیوب خودمان ما را از عیبجویی دیگران غافل می کرد و کار پیش رفته بود ...

مولاجان، نایبتان عجیب وحدت ما را می خواهد و به ما گوشزد کرده است ضعیف الایمانها را طرد نکنیم ، ما اما ... مولا جان بلد نیستیم چگونه با یکدیگر متحد باشیم ، چیزی که زیاد داریم اختلاف نظر است و ای وای که با هر اختلاف نظری جنگی راه می اندازیم و طرف مقابلمان را مرتد می دانیم ...  مولا با این قلوب پراکنده ، با این همه اختلاف نظر ، چگونه می توان متحد شد ؟ اینجا، بین جبهه انقلابیون بحمدلله همه معتقد به رهبری نایبتان هستند و سنگ ایشان به سینه می زنند ، اما حول همین محور با یکدیگر می جنگند ...

مولا! افکار و آرای مختلف چگونه باید متحد شوند؟

شرمنده همیشگی شما

یاس مهاجر

یا علی مدد

hemmatmehdi

hemmatmehdi
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 824

پاسخ به:سلونی قبل ان تفقدونی
پنج شنبه 28 بهمن 1389  11:07 ب.ظ

برادر عزيز در تايپ دقت نماييد؟ متشكرم ولي مطلب خوبيه تلاش كن تا در اخرت شرمنده نشوي

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 25772
دسترسی سریع به انجمن ها