عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تشییع پیکر شهید ژاله صبح فردا در پاوه

تشییع پیکر شهید ژاله صبح فردا در پاوه
چهارشنبه 27 بهمن 1389  11:16 ب.ظ

فرماندار شهرستان پاوه گفت: پيكر شهيد فتنه 25بهمن (صانع ژاله) كه از اهالي شهرستان پاوه است صبح فردا پنجشنبه با حضور گسترده مردم و مسئولان در شهر پاوه تشييع و تدفين مي‌شود.

حسين خدرويسي عصر امروز در حاشيه همايش بزرگ وحدت در استان كرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرمانشاه، اظهار داشت: اين دانشجوي بسيجي از افراد متدين و خانواده‌اي ارزشمند در شهرستان پاوه است كه به دست منافقين كوردل و فتنه‌گران بر اثر تيراندازي مستقيم در 25بهمن‌ماه در تهران به شهادت رسيد. 

وي افزود: پيكر اين دانشجوي شهيد از ساعت 8,5 صبح از ميدان فلسطين پاوه، مقابل مسجد حضرت عبدالله به سوي مسجد جامع پاوه تشييع و پس از اداي احترام و با حضور مردم شهيدپرور پاوه به مزار شهداي اين شهر منتقل و در آنجا به خاك سپرده مي‌شود. 

خدرويسي تاكيد كرد: مراسم تشييع پيكر شهيد بسيجي صانع ژاله باشكوه برگزار خواهد شد و ماموستا حاج ملاقادر قادري امام جمعه پاوه در اين مراسم سخنراني خواهد كرد. 

صانع ژاله دانشجوي پاوه‌اي دانشگاه هنر و از خانواده‌هاي متدين و اهل قرآن بود كه خود نيز حافظ ده جزء قرآن كريم بود و دو روز پيش در جريان فتنه‌گري و دعوت به اغتشاش موسوي و كروبي در 25 بهمن بر اثر تيراندازي منافقين و عوامل فتنه به شهادت رسيد. 

پيكر اين دانشجوي بسيجي صبح امروز با شكوه خاصي از دانشكده هنر تا دانشگاه تهران با حضور گسترده مردم، مسئولان كشوري و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي تشييع شد.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها