عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تشییع پیکر شهید ژاله صبح فردا در پاوه

تشییع پیکر شهید ژاله صبح فردا در پاوه
چهارشنبه 27 بهمن 1389  11:16 ب.ظ

فرماندار شهرستان پاوه گفت: پيكر شهيد فتنه 25بهمن (صانع ژاله) كه از اهالي شهرستان پاوه است صبح فردا پنجشنبه با حضور گسترده مردم و مسئولان در شهر پاوه تشييع و تدفين مي‌شود.

حسين خدرويسي عصر امروز در حاشيه همايش بزرگ وحدت در استان كرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرمانشاه، اظهار داشت: اين دانشجوي بسيجي از افراد متدين و خانواده‌اي ارزشمند در شهرستان پاوه است كه به دست منافقين كوردل و فتنه‌گران بر اثر تيراندازي مستقيم در 25بهمن‌ماه در تهران به شهادت رسيد. 

وي افزود: پيكر اين دانشجوي شهيد از ساعت 8,5 صبح از ميدان فلسطين پاوه، مقابل مسجد حضرت عبدالله به سوي مسجد جامع پاوه تشييع و پس از اداي احترام و با حضور مردم شهيدپرور پاوه به مزار شهداي اين شهر منتقل و در آنجا به خاك سپرده مي‌شود. 

خدرويسي تاكيد كرد: مراسم تشييع پيكر شهيد بسيجي صانع ژاله باشكوه برگزار خواهد شد و ماموستا حاج ملاقادر قادري امام جمعه پاوه در اين مراسم سخنراني خواهد كرد. 

صانع ژاله دانشجوي پاوه‌اي دانشگاه هنر و از خانواده‌هاي متدين و اهل قرآن بود كه خود نيز حافظ ده جزء قرآن كريم بود و دو روز پيش در جريان فتنه‌گري و دعوت به اغتشاش موسوي و كروبي در 25 بهمن بر اثر تيراندازي منافقين و عوامل فتنه به شهادت رسيد. 

پيكر اين دانشجوي بسيجي صبح امروز با شكوه خاصي از دانشكده هنر تا دانشگاه تهران با حضور گسترده مردم، مسئولان كشوري و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي تشييع شد.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها