عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

محاکمه موسوی و کروبی قطعی است

محاکمه موسوی و کروبی قطعی است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  11:17 ب.ظ

حجت‌الاسلام رازيني در پاسخ به سؤالي درباره مطالبات ملت ايران براي محاكمه موسوي و كروبي گفت: قوه قضائيه قطعاً به وظيفه خود براي محاكمه موسوي و كروبي عمل خواهد كرد.

حجت‌الاسلام علي رازيني معاون حقوقي و توسعه قضايي رئيس قوه قضائيه در گفت‌وگو بافارس، با اشاره به اقدامات اخير جريان فتنه كه به بهانه حمايت از مردم مصر انجام شد، اظهار داشت: اين‎گونه فتنه‌ها در جهان اسلام كم رؤيت نشده است. 
 
وي با اشاره به حادثه مسجد ضرار گفت: عده‌اي در صدر اسلام تصور مي‌كردند كه پيامبر به خاطر مسجد ضرار در برابر دشمنان اسلام سكوت خواهد كرد اما پيامبر مكرم اسلام به دستور خداوند فرمودند كه مسجد ضرار بايد خراب شود. 
 
معاون حقوقي و توسعه قضايي رئيس قوه قضائيه با اشاره به تكاپوي جريان فتنه براي خودنمايي تصريح كرد: افرادي كه در كارنامه خود شعار "نه غزه و نه لبنان " را سر مي‌دادند و مي‌گفتند كه به ما ربطي ندارد آمريكا چه بلايي سر مسلمانان مي‌آورد، امروز ادعاي دفاع از مردم مصر را مطرح مي‌كنند كه اين يك دروغ مسلم است. 
 
رازيني با بيان اينكه امام خميني(ره)‌ با منتظري و بني‌صدر به گونه‌اي برخورد كرد كه افراد فريب‌خورده و ساده‌لوح از آنها جدا شدند، گفت:‌ مقام معظم رهبري نيز با تدبير هوشمندانه و بي‌نظير شرايط جدا شدن افراد فريب‌خورده را از جريان فتنه مهيا كردند. 
 
معاون حقوقي و توسعه قضايي رئيس قوه قضائيه در پاسخ به سؤالي درباره مطالبات ملت ايران براي محاكمه موسوي و كروبي گفت: قوه قضائيه قطعاً به وظيفه خود براي محاكمه موسوي و كروبي عمل خواهد كرد. 
 
وي افزود: قوه قضائيه براي محاكمه افراد وظايف مختلفي دارد كه يكي از آنها دستگيري و بازداشت است اما مردم بدانند كه قوه قضائيه از وظيفه خود براي محاكمه سران فتنه عدول نخواهد كرد و در زمان مناسب اين افراد را محاكمه خواهد كرد.
mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها