عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نصرالله: 22 بهمن‏ روز سقوط ياران آمريكا در‏ منطقه

نصرالله: 22 بهمن‏ روز سقوط ياران آمريكا در‏ منطقه
چهارشنبه 27 بهمن 1389  11:17 ب.ظ

سيدحسن نصرالله دبير كل حزب الله لبنان گفت: از حسن توفيق،سالگرد امسال انقلاب اسلامي در 11 فوريه(22 بهمن) مقارن با انقلاب ملت مصر شد تا سقوط نظام شاه و نظام 'حسني مبارك' كه مهم ترين و بزرگترين هم پيمان آمريكا و رژيم صهيونيستي در منطقه بوده اند،در يك روز باشد.  

به گزارش ايرنا، دبيركل حزب الله لبنان در ابتداي سخنراني عصر چهارشنبه خود به مناسبت سالروز شهادات سرداران شهيد مقاومت شهيد حاج 'عماد مغنيه'، شهيد سيد 'عباس موسوي' و شهيد شيخ 'راغب حرب' به خانواده هاي اين شهداي مقاومت تهنيت عرض كرد و در ادامه با اشاره به سالگرد شهادت فرماندهان حزب الله افزود: ما براي گراميداشت آنها اين مناسبت را برگزار نمي كنيم بلكه به خاطر خودمان اين مراسم را برگزار مي كنيم. 

اين شهدا معلماني هستند كه ما از آنها درس مي آموزيم و از جهاد و سيره آنها تأسي مي پذيريم و هم چنين با آنها تجديد پيمان مي كنيم تا راهي كه را كه آنها با خون هاي پاك خود هموار كرده اند، ادامه دهيم'. 

سيدحسن نصرالله گفت: وجه مشترك اين شهداي مقاومت اين است كه همه آنها از مؤسسان مقاومت بودند كه سنگ اساس مقاومت را بنا نهاده اند. 

وي با تأكيد بر ويژگي هاي اين سرداران شهيد ادامه داد: خون هاي اين شهداي مقاومت، قدرت، ايمان و يقين ما را به آينده آفزايش داد؛ ما جزيي از مقاومت كنندگان و ادامه دهنده راه سرداران بزرگ مقاومت لبنان و در رأس آنها امام موسي صدر هستيم. 

دبيركل حزب الله با اشاره به اينكه مقاومت واكنش طبيعي در جنگ با اشغالگري ها و طرح هاي سيطره جويانه مي باشد، گفت: اين مقاومت براي دفاع از سرزمين، مقدسات و ارزش هاي ما تشكيل شده و همچنان به تنهايي ضمانت اجراي عدالت، ثبات و صلح ما را تشكيل مي دهد. 

وي همچنين با اشاره به ايام سالگرد ترور 'رفيق حريري' نخست وزير اسبق لبنان گفت: اين ترور پيامدهاي خطرناك و مهمي را بر منطقه و لبنان بر جاي گذاشت و همچنان ما با اين پيامدها تا به امروز روبرو هستيم.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها