عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قالیباف هم موضع گیری کرد

قالیباف هم موضع گیری کرد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  11:29 ب.ظ

شهردار تهران با بیان اینکه باید بر ارزش ها پافشاری کرده و بدانیم شیطان همواره در کمین ما است و کاری نکنیم که دشمنان خوشحال شده و شیطان لذت ببرد گفت : حوادثی نظیر 25 بهمن ماه باعث شادمانی دشمنان اسلام است و تردید نکنید این حرکت ها ، حرکتهایی شیطانی است.

به گزارش «فردا» به نقل از تهران سما، دکتر محمد باقر قالیباف ساعتی پیش در کنگره بزرگداشت هزار شهید منطقه 10 که با حضور خانواده معظم شهدا ، مسئولان بنیاد شهید و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد با بیان این مطلب و با اشاره به حوادث تلخ 25 بهمن ماه اظهار کرد : در این جا نه به عنوان شهردار و یا فردی دارای مسئولیت سیاسی و اجتماعی و نه به عنوان کسی که هرچه دارم از انقلاب و شهداست ، بلکه به عنوان یک رزمنده، ایثارگر و خانواده شهید می گویم که از آقایان موسوی و کروبی که می دانند هرچه دارند به برکت انقلاب و نظام است چنین رویه ای را توقع نداریم ، اگر انقلاب ، امام (ره) و حکومت دینی نبود امروز این آقایان کجا بودند؟

وی افزود: این ها هر قدرت و عزتی که یافتند به برکت خون شهدا است و انصاف نیست با صدور بیانیه آن هم بعد از راهپیمایی عظیم 22 بهمن و سالگرد پیروزی انقلاب حرکتی انجام شود که موجب دلشکستگی خانواده شهدا شود .

دکتر قالیباف ادامه داد: حرکتی که همه دشمنان قسم خورده ما آن را تحسین کردند . آمریکا، اسرائیل و انگلیس و ... این حرکت را تحسین کردند .

شهردار تهران گفت : وقتی به این جریان نگاه می کنیم می بینیم بلوغ سیاسی در آن وجود ندارد ، دین داری ، عقل و تدبیر نیز در آن نمی بینیم این ها زیبنده نیست . اگر کسی انتقاد دارد ، راهش این نیست.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها