عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

قالیباف هم موضع گیری کرد

قالیباف هم موضع گیری کرد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  11:29 ب.ظ

شهردار تهران با بیان اینکه باید بر ارزش ها پافشاری کرده و بدانیم شیطان همواره در کمین ما است و کاری نکنیم که دشمنان خوشحال شده و شیطان لذت ببرد گفت : حوادثی نظیر 25 بهمن ماه باعث شادمانی دشمنان اسلام است و تردید نکنید این حرکت ها ، حرکتهایی شیطانی است.

به گزارش «فردا» به نقل از تهران سما، دکتر محمد باقر قالیباف ساعتی پیش در کنگره بزرگداشت هزار شهید منطقه 10 که با حضور خانواده معظم شهدا ، مسئولان بنیاد شهید و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد با بیان این مطلب و با اشاره به حوادث تلخ 25 بهمن ماه اظهار کرد : در این جا نه به عنوان شهردار و یا فردی دارای مسئولیت سیاسی و اجتماعی و نه به عنوان کسی که هرچه دارم از انقلاب و شهداست ، بلکه به عنوان یک رزمنده، ایثارگر و خانواده شهید می گویم که از آقایان موسوی و کروبی که می دانند هرچه دارند به برکت انقلاب و نظام است چنین رویه ای را توقع نداریم ، اگر انقلاب ، امام (ره) و حکومت دینی نبود امروز این آقایان کجا بودند؟

وی افزود: این ها هر قدرت و عزتی که یافتند به برکت خون شهدا است و انصاف نیست با صدور بیانیه آن هم بعد از راهپیمایی عظیم 22 بهمن و سالگرد پیروزی انقلاب حرکتی انجام شود که موجب دلشکستگی خانواده شهدا شود .

دکتر قالیباف ادامه داد: حرکتی که همه دشمنان قسم خورده ما آن را تحسین کردند . آمریکا، اسرائیل و انگلیس و ... این حرکت را تحسین کردند .

شهردار تهران گفت : وقتی به این جریان نگاه می کنیم می بینیم بلوغ سیاسی در آن وجود ندارد ، دین داری ، عقل و تدبیر نیز در آن نمی بینیم این ها زیبنده نیست . اگر کسی انتقاد دارد ، راهش این نیست.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها