عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فركي: مقابل استقلال دست و پا بسته‌ نيستيم

فركي: مقابل استقلال دست و پا بسته‌ نيستيم
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:24 ق.ظ

حسين فركي گفت: استقلال نمي‌خواهد جايگاه خود را در جدول از دست دهد و هجومي بازي مي‌كند، اما ما هم تيم دست و پا بسته‌اي نيستيم.

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران در مورد آخرين وضعيت تيمش و ديدار با استقلال در هفته بيست و سوم ليگ اظهار كرد: با پيروزي مقابل پاس وضعيت روحي بازيكنانمان بسيار خوب شده است. آنها قبل از اين بازي هم مصمم بودند كه بازي را ببرند و نشان دادند كه مي‌توانند.

وي ادامه داد: سه امتياز اين بازي بسيار شيرين بود و مي‌تواند در ادامه فصل به كمك ما بيايد و شرايط خوبي را براي ما ايجاد كند.

حسين فركي با بيان اينكه نفت مي‌توانست در بازيهاي قبل هم اينگونه نتيجه بگيرد، گفت: مهمترين عامل در اين بود پرگل انگيزه بالاي بازيكنان بود. به جرات مي‌توانم بگويم كه ما در بازيهاي قبل هم به همين اندازه موقعيت ايجاد مي‌كرديم، اما فرصت‌هايمان به گل تبديل نمي‌شد. حال يا بدشانس بوديم يا كم تجربه، اما در اين بازي توانستيم از موقعيت‌هايمان نهايت استفاده را ببريم و اين پيروزي حق تيم ما بود.

سرمربي نفت با اشاره به مهاجم برزيلي تيمش كه 5 هفته است به اين تيم پيوسته، گفت: ژوليو فريرا تاكنون 4 گل براي ما به ثمر رسانده و بازيكن بسيار خوبي است. پس از بازي پاس تمرين‌هاي خوبي را انجام داده‌ايم و مي‌خواهيم با آمادگي كامل به مصاف استقلال برويم.

وي در مورد ديدار با استقلال ادامه داد: بازي سختي با استقلال داريم. با توجه به اينكه آنها در بالاي جدول هستند نمي‌خواهند جايگاه خود را از دست دهند، اما ما هم انگيزه‌هاي زيادي براي اين بازي داريم و در بازي رفت هم نشان داديم كه تيم دست و پا بسته‌اي نيستيم. البته در آن ديدار تيم‌ها شناخت كمتري از هم داشتند، اما در حال حاضر شناخت همه تيمها از يكديگر بيشتر شده است.

فركي با بيان اينكه استقلال در اين ديدار هجومي بازي خواهد كرد، گفت: پرويز مظلومي مربي خوب و باتجربه‌اي است كه در اين بازي از چند جهت فاكتورهاي مثبت دارد و از جمله تجربه‌ي بالا بازيكنان بزرگ و هينطور تماشاگران پرشمار كه به اين تيم كمك خواهند كرد.

سرمربي نفت با اشاره به اينكه تيمش هيچ بازيكن محرومي براي اين بازي ندارد، به ايسنا گفت: ما اميد زيادي براي ماندن در ليگ و كسب يك رتبه‌ خوب داريم و بازيكنان بهترين عملكردشان را براي اين هدف ارائه خواهند داد. ما هميشه از اول ليگ چند بازيكن مصدوم يا محروم در هر بازي داشته‌ايم كه تعدادشان به 5-6 نفر مي‌رسيد، اما در بازي قبل با پاس اين تعداد كمتر شده و به دو نفر رسيد. براي ديدار با استقلال خوشبختانه محرومي نداريم، اما دو بازيكن مصدوم داريم.

ehsan84

ehsan84
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 194
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها