عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

خاكپور: بازي با پيكان براي هر دو تيم شش امتياز دارد

خاكپور: بازي با پيكان براي هر دو تيم شش امتياز دارد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:02 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين اعتقاد دارد تيم‌اش بايد در ليگ برتر باقي بماند تا بخش خصوصي براي سرمايه‌گذاري در ورزش ترغيب شود.

محمد خاكپور اظهار كرد: باشگاه استيل آذين يك باشگاه خصوصي است، بنابراين همه بازيكنان كادر فني و كاركنان باشگاه بايد تمام تلاششان را بكنند تا خصوصي سازي در كشور از بين نرود. مالك باشگاه هزينه‌هاي زيادي انجام داده است. پس بايد تلاش كنيم با باقي ماندن در ليگ برتر ديگران را ترغيب كنيم كه در ورزش سرمايه‌گذاري كنند.

وي در ادامه با بيان اين كه "متاسفم كه نتوانستيم از حضور كارلوس كوئيروش در تيم ملي استفاده كنيم"، درباره وضعيت تيم ملي هم خاطرنشان كرد: نبايد در كار انتخاب مربي تيم ملي روي يك نفر سرمايه‌گذاري كنيم تا وقتي پس از صرف وقت و هزينه زياد، در صورت توافق نكردن با او همه چيز از اول شروع شود. به نظر من بايد هميشه چند گزينه را در نظر داشته باشيم و در راستاي يكديگر با آنها مذاكره كنيم كه اگر در نهايت به دو يا سه گزينه اصلي رسيديم، حق انتخاب داشته باشيم و اين ما باشيم كه مربي را انتخاب مي‌كنيم نه اين كه مربي ما را انتخاب كند.

خاكپور همچنين با بيان اين كه اميدوارم فدراسيون بتواند هر چه سريعتر يك مربي حرفه‌اي و سطح بالا را در راس تيم ملي قرار دهد، افزود: مشكل اصلي ما نبود برنامه‌ريزي و هماهنگي است. به نظر من مسوولين فدراسيون و كساني كه مذاكره كننده هستند ابتدا بايد براي انتخاب مربي يك برنامه هدفمند داشته باشند و با هماهنگي هم حركت كنند. نبايد هر كسي يك ايده و نظر داشته باشد و در راستاي نظر خود عمل كند. چرا كه در اين صورت نمي‌توانيم به هدف مطلوبمان دست پيدا كنيم.

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين در ادامه با بيان اينكه وقتي قانوني را وضع مي‌كنيم بايد به آن احترام بگذاريم، درباره مسايل مطرح شده در مورد بخشش محرومان ليگ برتر از سوي كميته انضباطي فدراسيون تصريح كرد: نبايد قانون را تحريف كنيم، قانون تحريف كردني نيست، بلكه اجرا شدني است. اين كه بخواهيم در هر موقعيتي قانون را تغيير دهيم و نوع ديگري عمل كنيم به اساس آن قانون لطمه وارد مي‌شود.

وي افزود: من به اين كه چه كسي بخشيده شده است و چه كسي نشده است كاري ندارم بلكه مي‌گويم با اين كارها از صلابت فدراسيون و كميته انضباطي كاسته مي‌شود. به نظر من بايد پايبند قانون باشيم و به آن عمل كنيم و نبايد با يك دستور يا پيشنهاد قانون را تغيير دهيم. احترام به قانون مسئله‌اي است كه هم در فوتبال و هم در جامعه بايد به آن عمل شود.

بازيكن اسبق تيم ملي فوتبال ايران در ادامه با بيان اينكه بازيكنان بزرگ نمي‌توانند قبول كنند كه درانتهاي جدول باشند، درباره وضعيت تيم فوتبال استيل آذين اظهار كرد: شرايط تيم بد نيست، البته بازيكنان ما از نظر روحي شرايط خوبي ندارند، تمام تلاش ما اين است كه روحيه بازيكنان را به حالتي برگردانيم كه بتوانند در بازي‌هاي آينده تمام امتيازهاي لازم را كسب كنند.

وي ادامه داد: پس از تعطيلات ليگ برتر دو نتيجه بد كسب كرديم ولي نبايد فراموش كرد كه در اين دو بازي با تيم‌هاي دوم و چهارم جدول ليگ برتر، بازي كرديم، مقابل استقلال تهران بازي قابل قبولي ارائه داديم ولي نتوانستيم از موقعيت‌هايمان استفاده كنيم و بازي را واگذار كرديم در بازي با مس كرمان هم بايد بگويم هيچ تيمي نتوانسته مس را در كرمان شكست دهد، ضمن اين كه ما در برابر تيم مس كه در اين چند سال جزو تيم‌هاي مطرح ليگ برتر بوده است با يك گل شكست خورديم.

خاكپور همچنين با بيان اين كه به بازيكنان ما كسي جز خودشان نمي‌تواند كمك كند اظهار كرد: درست است كه شرايط روحي‌مان مناسب نيست اما سعي مي‌كنيم انگيزه‌اي را در بازيكنان به وجود بياوريم كه يك بار ديگر در مسيري قرار بگيريم كه بتوانيم تيم را به جايگاه واقعي‌اش برسانيم. احساس من اين است كه همه دارند براي رسيدن به هدف تلاش مي‌كنند.

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين افزود: به دليل نداشتن تمركز در دو بازي گذشته در دقايق ابتدايي بازي گل خورديم البته چند موقعيت هم به دست آورديم كه نتوانستيم از آنها استفاده كنيم با تمام اين شرايط به آينده اميدواريم و سعي مي‌كنيم تغييرات لازم را در نحوه بازي‌مان بدهيم.

خاكپور در پايان با بيان اينكه بازي برابر پيكان قزوين شش امتيازي است، درباره بازي هفته آينده تيم‌اش تصريح كرد: بازي بسيار حساس در پيش داريم كه براي هر دو تيم شش امتياز دارد. تيم پيكان را در چند روز گذشته كاملا آناليز كرده‌ايم و به پيروزي در اين بازي خيلي اميدواريم. درپايين جدول هنوز امتياز تيم‌ها به هم نزديك است و هر تيمي مي‌تواند با يك يا دو پيروزي جايگاهش را بهبود بخشد كه اميدواريم بتوانيم به رده‌هاي بالاتر صعود كنيم.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها