عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تقي پور اعلام : ظرفيت پهناي باند اينترنت افزايش مي‌يابد

تقي پور اعلام : ظرفيت پهناي باند اينترنت افزايش مي‌يابد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:04 ق.ظ

چهارشنبه 27 بهمن 1389 - ساعت 19:33
شماره خبر: 100835994238
 
 
تقي پور اعلام :
ظرفيت پهناي باند اينترنت افزايش مي‌يابد
جام جم آنلاين: وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: بر اساس برنامه پنجم توسعه کارهاي بسيار بزرگي در زمينه ارتباطات و فناوري اطلاعات در کشور انجام مي شود که افزايش پهناي باند اينترنت از مهمترين اقداماتي است که در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش مهر در دشتي، رضا تقي پور بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در نشست شوراي اداري شهرستان دشتي اظهار داشت: بر اساس برنامه ريزي صورت گرفته، ارتباطات و فناوري اطلاعات کشور در برنامه پنجم توسعه رشدي 700 تا 800 درصدي را خواهد داشت.

وي به دستاوردهاي بدست آمده کشورمان در ساليان اخير اشاره کرد و اظهار داشت: دستاوردهاي بزرگ علمي که در زمينه هاي مختلف هسته اي، پزشکي و فضايي در کشور محقق شده فراتر از حد انتظار بوده است.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: هم اکنون از نظر علمي در بين 10 کشور برتر دنيا قرار گرفته ايم و در زمينه هاي فضايي و هسته اي نيز به ترتيب جزء هشتمين و نهمين کشورهاي برتر جهان هستيم.

فرماندار دشتي نيز در اين نشست گفت: در دور اول سفر هيئت دولت به استان بوشهر، هشت پروژه و در دور دوم سفر نيز پنج پروژه در مجموع با اعتباري بالغ بر70 ميليارد ريال به تصويب رسيد.

سيد علي هاشمي افزود: براي دور سوم سفر نيز بيش از 104 مورد به استان پيشنهاد شده که تاکنون 15 مورد ويژه شهرستان به تصويب کارگروه نهايي استان رسيده است.

وي رسيدگي به خواسته ها و مشکلات فرهنگي و علمي اين شهرستان را يکي از انتظارات مردم اين شهرستان در سفر سوم هيات دولت عنوان کرد.

 سنگینی باری که خدا به دوش ما می گذارد آنقدر نیست که کمرمان راخرد کند بلکه آنقدر است که ما را برای دعا به زانو در آورد.


 

Hosyin

Hosyin
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1437
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها