عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

حسين شمس: برزيل با نفرات اصلي به اصفهان مي آيد

حسين شمس: برزيل با نفرات اصلي به اصفهان مي آيد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:08 ق.ظ

ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي فوتسال ايران و برزيل به ميزباني باشگاه گيتي‌پسند روزهاي 2 و 3 اسفند امسال در سالن پيروزي در اصفهان برگزار خواهد شد.

 

تيم ملي فوتسال ايران كه خود را براي شركت در جام ملت‌هاي 2012 آسيا و جام‌جهاني‌ آماده مي‌كند، ديدارهاي دوستانه را با کشورهاي مختلف در دستور کار دارد. در شرايطي كه ديدار دوستانه شاگردان حسين شمس و تيم‌ ملي بلژيك در يزد برگزار شد و قرار است بازي تيم ملي فوتسال و اوكراين در اروميه برگزار شود، اصفهاني‌ها ميزبان مسابقه تيم ملي فوتسال ايران و برزيل شده اند.

 

حسين شمس سرمربي تيم ملي فوتسال ايران که امروز صبح براي ديدار با علي کفاشيان به فدراسيون فوتبال رفته بود درباره بازي با برزيل گفت:« از روز شنبه در اصفهان اردو خواهيم زد تا آمادگي لازم را براي بازي مقابل برزيل کسب کنيم.»

 

شمس ادامه داد:«برزيل با نفرات اصلي به اصفهان خواهد آمد و ما در صدد هستيم که با ارائه بازيهاي خوب بالاخره اين تيم را شکست دهيم، هرچند که بهترين تيم فوتسال جهان مقابلمان قرار خواهد گرفت. البته ما اين دو بازي را هدفمند مقابل تيم ملي فوتسال برزيل انجام خواهيم داد و به جوانان هم فرصت مي دهيم تا به خودباوري برسند. به هر جهت بازي مقابل بهترين تيم جهان مي تواند به بازيکنان جوان ما اعتماد به نفس بدهد.»

 

وي در پايان با اشاره به اينکه تيم ملي فوتسال براي حضور هر چه قدرتمندتر در جام جهاني تايلند برنامه ريزي کرده است گفت:«هدف اين است که براي موفقيت در جام جهاني فوتسال تايلند به ترکيب ايده آل برسيم و برزيل شناخت خوبي به ما خواهد داد.»

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7281
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها