عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شكست بارسلونا و آاس رم مقابل آرسنال و شاختار

شكست بارسلونا و آاس رم مقابل آرسنال و شاختار
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:21 ق.ظ


شكست بارسلونا و آاس رم مقابل آرسنال و شاختار

در روز دوم دور رفت از بازي هاي يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا دو ديدار برگزار گرديد که در مهمترين ديدار تيم آرسنال با نتيجه دو بر يک مقابل بارسلونا به پيروزي رسيد.


به گزارش سايت فوتبال سه در روز دوم دور رفت از بازي هاي يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا دو ديدار برگزار گرديد که در مهمترين ديدار تيم بارسلونا در نيمه اول و در دقيقه 26 با گل داويد ويلا يک بر صفر از تيم آرسنال جلو افتاد و اين برتري تا دقيقه 78 که گل اول تيم آرسنال توسط رابين فان پرسي به نتيجه رسيد ادامه داشت و در دقيقه 83 گل تمام کننده آرشاوين بازي يک بر صفر باخته را تبديل به برد دو بر يک براي تيم آرسنال کرد.
در ديدار ديگر امشب  تيم آ اس رم ايتاليا سه بر دو مقابل تيم شاختار شکست خورد.

ديشب
نيز دو ديدار برگزار انجام شده بود که تيم ميلان يک بر صفر بازي را به تاتنهام واگذار کرد. تک گل تيم تاتنهام را پيتر کروچ در دقيقه 80 به ثمر رساند و در در ديدار ديگر تيم والنسيا يک بر يک مقابل تيم شالکه 04 متوقف شد ، در دقيقه 17 نيمه اول اين ديدار تيم والنسيا با گل روبرتو سولدادو برتر ميدان شد و اين برتري را تا دقيقه 64 که گل تساوي بازي توسط رائول گنزالز بازيکن شالکه 04 به ثمر رسيد ادامه داد ، در دقيقه پاياني اين ديدار اشميتز از تيم شالکه 04 پس از دريافت کارت زرد دوم از بازي اخراج شد و نهايتا با نتيجه يک بر يک اين ديدار خاتمه يافت.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها