عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

باقري‌نيا:تنها منع قانوني باعث كناره‌گيري من شد

باقري‌نيا:تنها منع قانوني باعث كناره‌گيري من شد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:21 ق.ظباقري‌نيا:تنها منع قانوني باعث كناره‌گيري من شد
 

سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان در مورد کناره‌گيري از هدايت اين تيم گفت: اگر مشکل قرارداد من با باشگاه حل شدني بود، پس از گذشت هفت ماه حل مي‌شد و تنها منع قانوني باعث شد که من از هدايت تيم کناره‌گيري کنم.


عبدالمجيد باقري‌نيا در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار کرد: من چندين بار چه به صورت کتبي و چه شفاهي و حضوري مشکلات قرارداد خود را با باشگاه مطرح کردم و از آن‌ها خواستم که اين مشکل را برطرف کنند و تکليف من را مشخص کنند اما آن‌ها تنها من را به آينده اميدوار کردند.

وي افزود: پيش از اعزام تيم به گرگان نامه‌اي به آن‌ها نوشتم که هفت ماه از حضورم در تيم نفت مي‌گذرد و اگر قرار بود مشکل من حل شود تاکنون حل شده بود و چون حضورم در اين باشگاه منع قانوني دارد از آن‌ها خواستم تکليف من را مشخص کنند. باشگاه نفت نيز تاکنون تلاش‌هاي زيادي براي برطرف کردن اين مشکل کرده است.

سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان ادامه‌داد: من گله‌اي از کسي ندارم. همين که در اين شرايط تکليفم روشن شد و مي‌دانم که نه مي‌توانم در اين تيم کار کنم و نه آن‌ها مي‌توانند مشکل من را حل کنند جاي اميدواري است.

وي خاطرنشان‌کرد: خيلي‌ها شرايطي مثل من داشتند و در تيم‌هاي مختلف بدون هيچ مشکلي کار کردند. اما مدعي‌شدن برخي افراد در اهواز و نامه‌هايي که آن‌ها به بازرسي نفت ارسال کردند که چرا يک بازنشسته بايد مربي نفت مسجدسليمان باشد کار من را به اين مرحله رساند.

باقري‌نيا اظهارکرد: تنها کاري که از دستم برمي‌آيد اين است که براي تيم نفت آرزوي موفقيت کنم و هر کاري که از دستم بر بيايد براي موفقيت اين تيم از راه دور دريغ نمي‌کنم.

وي عنوان‌کرد: باشگاه هنوز به صورت کتبي يا قاطع جوابي به من نداده است اما آن‌ها به صورت شفاهي اعلام کرده‌اند که نمي‌توانند مشکل من را حل کنند. اولين باري است که مسوولان چنين مساله‌اي را به صراحت اعلام مي‌کنند. تنها گله‌اي که از آن‌ها دارم اين است که چرا يک ماه زودتر به من خبر ندادند زيرا اين تاخير باعث شد پيشنهاد خوبي را از دست دهم. باز هم مي‌گويم که از دست آن‌ها ناراحت نيستم چون باشگاه نفت هر کاري که از دستش بر مي‌آمد براي برطرف کردن مشکل من انجام داد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها