عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

گوارديولا، نگران از انتقام آرسنال: شايد ببازيم!

پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:22 ق.ظ

مربي بارسا گفته ولکات و فان‌پرسي مردان خطرناک آرسنال هستند.

پپ گواردیولا، مربی بارسلونا گفته نگران آن است که آرسنال به دنبال انتقام شکست فصل پیش باشد.

کاتالان‌ها سال گذشته توپچی‌ها را در مجموع شش بر سه بردند.

گواردیولا به روزنامه میرر گفته: «تجربه آنچه روی داد در ذهن آنها بسیار تازه است.

من احترام فوق‌العاده‌ای برای آرسنال قائلم. عاشق بازی آنها هستم و اگر مقابل آنها بازی کنید ممکن است بازی شبیه این شود که سایه‌ها را دنبال کنید.

من نگران بازی آرسنال هستم. ولکات سرعت دارد، ونگر مربی فوق‌العاده‌ای است و فان‌پرسی بازیکن بسیار متحرکی است.

آنها در مناطق مشخصی قوی هستند، اما نقاط ضعف هم دارند. من به بازیکنان خواهم گفت که به آرسنال حمله ببرند.

شاید ببازیم اما تلاش خواهیم کرد به آنها حمله کنیم. باید این آمار خارج از خانه را تغییر دهیم.»

بارسا در دوران گواردیولا، هرگز تیمی را خارج از خانه در لیگ قهرمانان نبرده است. اما این مربی 40 ساله می‌گوید بازی در ورزشگاه امارات می‌تواند این روند را عوض کند: «این بهترین زمان برای پایان این روند است. لحظاتی هست که باخته‌ایم و تساوی کرده‌ایم، اما تیم‌ها در اروپا بسیار قدرتمند هستند.

حقیقت دیگر در دو سال گذشته این است که به فینال و نیمه‌نهایی رسیده‌ایم و درصد برای ما خوب است. گاهی بد بازی کرده‌ایم و صعود کرده‌ایم و گاهی عالی بازی کرده‌ایم ولی حذف شده‌ایم.

می‌دانیم که سرنوشت این بازی امشب مشخص نمی‌شود، و همه چیز در بارسلونا تعیین می‌شود، اما می‌خواهیم پیروز شویم. ما بارسلونا هستیم و حمله خواهیم کرد. می‌خواهیم گل بزنیم و به دنبال برد باشیم.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها