عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سعداوي: با جوانان فولاد به دنبال شكست مس هستيم

سعداوي: با جوانان فولاد به دنبال شكست مس هستيم
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:22 ق.ظ


سعداوي: با جوانان فولاد به دنبال شكست مس هستيم
 

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت:با توجه به مصدوميت و محروميت تعدادي از بازيکنان اصلي تيم درنظر داريم با جوانان با انگيزه خود مس را شکست دهيم.


 نعيم سعداوي روز چهارشنبه با اشاره به اينکه دراين ديدار آرش افشين، مهدي چمن آرا، رضا نوروزي و کريم شاهوردي را در اختيار نخواهم داشت، افزود: البته چندان هم نگران غيبت بازيکنان اصلي و کليدي خود نيستيم چرا که جوانان با انگيزه و آماده اي دراختيار داريم که به طورحتم مي توانند در اين بازي به ما کمک کنند.
 وي ادامه داد: تمرينات خوبي را در طول هفته گذشته پشت سرگذاشتيم هرچند که زمان کافي براي ريکاوري نداشتيم اما درمجموع از شرايط بازيکنان رضايت کامل داريم.
 مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان تصريح کرد:‌درادامه برنامه هاي تمريني خود فردا(پنجشنبه)‌يک جلسه تمريني سبک برگزار خواهيم کرد تا با تمام قوا مقابل مس کرمان صف آرايي کنيم.
 سعداوي درخصوص تيم مس نيز گفت:کرماني ها درسال جاري تيم خوبي را روانه رقابت هاي ليگ برتر کرده اند آنها با به خدمت گرفتن بازيکنان شاخص و کادر فني مجرب نتايج قابل قبولي نيز تا به امروز دراين مسابقات کسب کرده اند.
 با اين همه وي معتقد است تيم فولاد توانايي شکست مس کرمان را دارد.
 اين 2 تيم روزجمعه راس ساعت 15 در ورزشگاه تختي اهواز مقابل يکديگر قرار مي گيرند. 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها