عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

حميد استيلي: پرسپوليس تيم محبوب من است ولي چاره‌اي جز برد نداريم

حميد استيلي: پرسپوليس تيم محبوب من است ولي چاره‌اي جز برد نداريم
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:23 ق.ظ

حميد استيلي: پرسپوليس تيم محبوب من است ولي چاره‌اي جز برد نداريم
 

حميد استيلي سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر اميدوار است که تيمش در بازي با پرسپوليس برنده از زمين بيرون بيايد.


 او درخصوص این بازی می‌گوید: «بازی بسیار سختی است، ولی تیم ما در حال حاضر وضعیت نسبتا خوبی دارد و روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس هم کار کرده‌ایم. امیدوارم اسیر بدشانسی‌های فوتبال نشویم و این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

 استیلی که سال‌ها در پرسپولیس بازی و مربیگری کرده است، درباره رویارویی با تیم سابقش می‌گوید: «این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و فکر نمی‌کنم حساسیتی داشته باشد. پرسپولیس تیم محبوب من است ولی در بازی این هفته چاره‌ای جز پیروزی نداریم و برای بهبود شرایط خود، باید این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم. البته معتقدم پرسپولیس تیم بسیار خوبی است و ما کار آسانی در یش نخواهیم داشت.»

 استیلی در مورد عدم حضور کارلوس کرش در تیم ملی ایران خاطرنشان می‌کند: «رفتن کرش چندان مهم نیست و در دنیا مربیان بزرگ دیگری وجود دارند که می‌توانیم با آنها مذاکره کنیم. ما نباید ناراحت باشیم در ضمن معتقدم که انتخاب یک مربی خوب برای تیم ملی همه مشکلات فوتبال را حل نمی‌کند و ما باید ابتدا دنبال حل مشکلات ساختاری و پایه‌ای فوتبال باشیم.»

 استیلی در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر مربی خارجی بهتر است یا مربی ایرانی، تاکید می‌کند: «به نظر من یک مربی خوب خارجی می‌تواند برای تیم ملی مفید باشد ولی این موضوع فقط حکم یک مسکن را دارد و من قبلا گفته‌ام که مشکلات فوتبال ایران به انتخاب سرمربی تیم ملی مربوط نمی‌شود.»

 می‌گویند مسوولان فدراسیون فوتبال در مورد هدایت تیم امید، حمید استیلی را به عنوان یکی از گزینه‌های خود قرار داده‌اند. او در این مورد می‌گوید: «من سرمربی شاهین هستم و در مورد تیم امید هیچ صحبت رسمی و یا غیررسمی با من صورت نگرفته است.»

 

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها