عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آیت الله نوری همدانی : موظف به مقابله با فتنه گران هستیم

آیت الله نوری همدانی : موظف به مقابله با فتنه گران هستیم
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:26 ق.ظ

آیت الله نوری همدانی گفت : فتنه و آشوب 25 بهمن در تهران خیانت بزرگ به نظام اسلامی بود و ما موظف به مقابله با فتنه گران هستیم .

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، این مرجع تقلید امروز در دیدار قشرهای مختلف مردم با ابراز تاسف از حوادث اخیر در کشور ، اقدام فتنه گران را محکوم کرد و اظهار داشت : راهپیمایی 25 بهمن یک دروغ بود و منافقان و فتنه گران با ایجاد این فتنه ، جنایت و خیانت بزرگی به کشور کردند و به دشمنان نظام چراغ سبز نشان دادند .

آیت‌ الله نوری همدانی با اشاره به تلاش‌ دشمنان برای مبارزه با اسلام و انقلاب اسلامی حراست و پاسداری از این نظام الهی و ولایی را وظیفه و رسالتی همگانی توصیف کرد و گفت: همه ما موظف هستیم دین خود را به انقلاب اسلامی و آرمان های والای آن ادا کنیم.

وی با بیان اینکه منافقان و دشمنان همواره از انقلاب اسلامی کینه به دل داشته و دارند تاکید کرد: آنها سعی شان این است که نظام اسلامی را تضعیف و در صورت امکان سرنگون کنند که خوشبختانه با بصیرت و هوشیاری ملت به جایی نرسیده و نخواهند رسید.

آیت الله نوری همدانی حضور مردم در صحنه را عاملی مهم در صیانت و پاسداری از نظام اسلامی ارزیابی کرد و ابراز داشت : آحاد ملت همواره در صحنه های مختلف حضور و وفاداری خود را به نظام اسلامی ، امام و رهبری و ارزش های دینی به اثبات رسانده اند .

وی نهم دی سال گذشته و 22 بهمن امسال را نمونه ای از بصیرت ملت ایران دانست و گفت: ملت ایران در این روزها با حضور خروشان خود در صحنه ، فتنه گران را منکوب و منفور کردند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها