عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

"جرم " کیمیایی سیمرغ بهترین را گرفت

"جرم " کیمیایی سیمرغ بهترین را گرفت
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:27 ق.ظ

شانزده سیمرغ بلورین بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر دیشب در مراسم اختتامیه به برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره تعلق گرفت.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، «جرم» ساخته مسعود کیمیایی، سیمرغ بلورین بهترین فیلم را از آن خود کرد. اصغر فرهادی به خاطر فیلم «جدایی نادر از سیمین» بهترین کارگردان در جشنواره فیلم فجر شناخته شد.

مهناز افشار به خاطر نقش آفرینی در فیلم «سعادت آباد» سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن را از آن خود کرد، ساره بیات به خاطر بازی در فیلم «جدایی نادر از سیمین» توانست دیپلم افتخار را نصیب خود کند.

مهدی هاشمی به خاطر نقش آفرینی در فیلم «آقا یوسف» و «آلزایمر» و ویشکا آسایش به خاطر بازی در فیلم «ورود آقایان ممنوع» به ترتیب جایزه بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن را از آن خود کردند.

سیمرغ های بلورین بهترین چهره پردازی به سعید ملکان بابت فیلم «فرزند صبح»، بهترین جلوه های ویژه رایانه ای به امیررضا معتمدی بابت فیلم «سی و سه روز»، بهترین جلوه های ویژه میدانی به محسن روزبهانی به خاطر فیلم «سی و سه روز»، بهترین طراحی صحنه و لباس به ایرج رامین فر به خاطر فیلم «جرم»، بهترین صدابرداری به محمود سماک باشی به خاطر فیلم «جدایی نادر از سیمین» و بهترین صداگذاری نیز به اسحاق خانزادی و علی ابوالصدق به خاطر فیلم «جرم» رسید.

در مراسم اختتامیه این جشنواره حامد بهداد به خاطر نقش آفرینی در فیلم «جرم» جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد و سیمرغ بلورین را از آن خود کرد، شهاب حسینی بازیگر فیلم «جدایی نادر از سیمین» و محسن طنابنده بازیگر فیلم «ندارها» به دیپلم افتخار دست یافتند.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها