عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بیانیه مجلس خبرگان رهبری در محکومیت اغتشاشات 25 بهمن

بیانیه مجلس خبرگان رهبری در محکومیت اغتشاشات 25 بهمن
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:27 ق.ظ

جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ظهر امروز در دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، در این جلسه که با حضور حضرات آیات شاهرودی، محمد یزدی، صادق آملی لاریجانی، ابراهیم رئیسی و احمد خاتمی برگزار شد ضمن بحث و بررسی درباره پیشنهادهای کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری، مقرر شد اجلاس رسمی این مجلس روزهای 17 و 18 اسفند در تهران برگزار شود.

همچنین در جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ضمن تشکر و قدردانی از حضور حماسی مردم سراسر کشور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، ابعاد وقایع 25 بهمن در تهران نیز بررسی و مقرر شد بیانیه مجلس خبرگان رهبری در محکومیت این اقدام منتشر شود.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ ایران ادام الله شوکتهم

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

راهپیمایی باشکوه بیست و دوم بهمن شما مردم در سی و سومین فجر انقلاب اسلامی بیعتی مجدد با نظام مقدس اسلامی و آرمان‌های امام راحل عظیم‌الشأن و شهیدان عزیز و نشانه‌ای دیگر بر بیداری، بصیرت، رشد سیاسی و موقع‌شناسی شما امت وفادار بود.

این روزها خوشبختانه، شاهد امواج خروشان خیزش امت اسلامی در بسیاری از کشورهای منطقه، به‌ویژه در مصر هستیم که امید می‌رود با بیداری، آگاهی و متانت تا رسیدن به اهداف مقدس خود در صحنه بمانند و مراقب باشند اجانب، انقلاب بزرگشان را مصادره نکنند.

لکن متأسفانه فتنه‌گران با اعلام دروغین حمایت از مردم تونس و مصر، تلاش کردند تا این خیزش بزرگ را تحت‌الشعاع قرار دهند و آن را از نقطه کانونی جهان خارج کنند و با اغتشاش امریکایی، صهیونیستی و ضدانقلابی، فضای نفس‌کشی برای استکبار فراهم آوردند، گرچه بحمدالله مورد اقبال مردم قرار نگرفتند و با بی‌اعتنایی مردم مواجه شدند. لیکن این عده قلیل با اهانت به مقدسات، هویت ننگین ضداسلامی خود را نشان دادند.

اغتشاشات 25 بهمن بار دیگر به وضوح نشان داد که سخن از جریان انقلاب و ضدانقلاب است، بر این اساس مرزبندی شفاف صفوف و اعلام جدایی جریان انقلاب از ضدانقلاب یک تکلیف شرعی، سیاسی و انقلابی است.

مجلس خبرگان رهبری ضمن محکوم کردن این اغتشاشات و آفرینندگان آن یعنی سران فتنه که بهترین خدمات را به امریکا و رژیم صهیونیستی کردند، امت بزرگوارمان را همچنان به پاسداری از نظام مقدس اسلامی، هوشیاری، وحدت و تبعیت از مقام معظم رهبری مدظله العالی دعوت می‌نماید.

مجلس خبرگان رهبری

چهارشنبه 27 بهمن 1389

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها