عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هاشمی رفسنجانی: بی‌قانونی، حرام و مخل وحدت کشور است

هاشمی رفسنجانی: بی‌قانونی، حرام و مخل وحدت کشور است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:28 ق.ظ

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه ای تلویزیونی درباره اقدامات غیرقانونی جمعی اغتشاشگر در روز 25 بهمن تأکید کرد: هر اقدامی که با قانون مطابقت نداشته باشد ضربه‌زننده به مملکت و خود انسان، و به فتوای امام راحل، حرام است.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی وحدت و انسجام را مهم‌تر از هر چیز دیگری خواند و با اشاره به اینکه همه باید حرف و سخن خود را در مجرای قانون بزنند، افزود: اقدامات خلاف قانون و هتاکی مذموم است و همه باید در چارچوب قانون حرکت کنند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آغاز هفته وحدت، نیاز به وحدت را اولویت کشور دانست و تأکید کرد: قانون اگر از محور جامعه خارج شود، باعث خودسری است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همه را به وحدت فراخواند و تصریح کرد: باید با درایت و وحدت کامل در برابر توطئه‌های قدرت‌های بیگانه متحد باشیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به سؤالی درباره سوءاستفاده رسانه‌های استکباری از وقایع چند روز گذشته و عدم انعکاس مناسب راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در رسانه های غربی گفت: رسانه‌های غربی و صهیونیستی همواره چه قبل و چه بعد از انقلاب تلاش کرده‌اند که موارد منفی را بزرگ و نقاط قوت را کم‌رنگ کنند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت: در تمام دوران پس از انقلاب اسلامی، همواره مورد هجوم امواج منفی رسانه‌های استکباری قرار داشته‌ایم چرا که آنان با انقلاب، اسلام و ملت ایران که منافع استعماری آنان را به خطر انداختند، مسئله دارند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها