عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اهداي جام قهرماني ليگ برتر فوتسال توسط کفاشيان

اهداي جام قهرماني ليگ برتر فوتسال توسط کفاشيان
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:28 ق.ظ

رئيس فدراسيون فوتبال به همراه رييس کميته فوتسال، در مراسم اهداي کاپ قهرماني به تيم شهيد منصوري قرچک شرکت مي کند.

عباس ترابيان در اين رابطه گفت:« تيم فوتسال شهيد منصوري قرچک قهرمان ليگ باشگاههاي کشور شده و فردا طي مراسمي پس از بازي پيروزي و شهيد منصوري قرچک که براي اهداي کاپ و جوايز تيم قهرمان برگزار خواهد شد من و علي کفاشيان حضور خواهيم داشت.»

وي ادامه داد:«به هر جهت اين تيم نماينده فوتسال در رقابتهاي ليگ باشگاههاي آسياست و در اين رقابتها شرکت خواهد کرد.»

ترابيان با اشاره به بازي مقابل برزيل گفت: «تيم برزيل با همه نفراتش به اصفهان خواهد آمد و ستادي در هيات فوتبال استان اصفهان تشکيل شده که البته با همکاري باشگاه گيتي پسند که اسپانسر اين رقابتهاست ميزباني از قهرمان بلامنازع فوتسال جهان را بر عهده دارند.»

سرپرست کميته روابط بين الملل درباره ادامه مذاکره با ديگر گزينه هاي خارجي تيم ملي گفت:«تا روز شنبه که جلسه کميته فني برگزار خواهد شد بايد منتظر ماند تا ديد تصميم آنها چيست. اما کميته بين الملل در هر حال آماده مذاکرات با گزينه هاي ديگر هم هست.»

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7270
دسترسی سریع به انجمن ها