عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ناطق نوری: قوه قضاییه با مسببان فتنه 25 بهمن برخورد قاطع کند

ناطق نوری: قوه قضاییه با مسببان فتنه 25 بهمن برخورد قاطع کند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:28 ق.ظ

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری تاکید کرد: اقدام عده ای در ایجاد فتنه و تخریب در روز 25 بهمن غیرقانونی ، غیرشرعی و شرم آور بوده و به شدت محکوم است.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، آقای ناطق نوری در مصاحبه ای تلویزیونی افزود: قوه قضائیه باید براساس قانون و عدالت اسلامی با مسببان این حادثه شرم آور و ضد انقلابی برخورد قاطع کند.

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری افزود: اقدام نابخردانه برخی افرادی که روزی کنار ملت و کنار خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران بودند و امروز متاسفانه مقابل ملت و نظام الهی قرار گرفته اند واقعا مایه تاسف و تاثر است.

وی اضافه کرد: این عناصر اگر کمترین هوش سیاسی و غیرت ملی داشتند همه را به راهپیمایی در روز 22 بهمن که روز ملی ماست دعوت می کردند زیرا این روز ،روز ایران و ملت است و همه باید با حضور در جمع چندین میلیونی ملت ضمن دفاع از آرمان های انقلاب، استقلال کشور و آرمان های امام (ره) ، از مردم و قیام ملت مصر هم حمایت می کردند .

ناطق نوری گفت: این عده متاسفانه در حساس ترین شرایط منطقه خاورمیانه ، روز 25 بهمن دست به کاری ضدانقلابی زدند و خوراک تبلیغاتی برای دشمنان اسلام و انقلاب فراهم کردند اما دشمنان بدانند که ملت ما مثل 32 سال اخیر پای انقلاب ، اسلام ، ارمانهای امام ، رهبری و ولایت فقیه ایستاده است و همگان سخن امام را فراموش نمی کنند که می گفت اگر می خواهید کشورتان اسیب نبیند دست از ولایت فقیه برندارید .

وی افزود: دشمنان اسلام و امام خیلی مترصد بوده اند و هستند که انقلاب و حضور چند میلیونی ملت ما را در 22 بهمن تحت الشعاع قرار دهند و متاسفانه فریب خورده های داخلی ما هم فریب خورده اند و با شبیه سازی های واقعا احمقانه و خبیثانه انها همراه شدند.

ناطق نوری درباره نقش مردم اضافه کرد: مردم خیلی جلوتر از ماها هستند و به مسئولان کشور پیام خوبی می دهند آنها نشان می دهند وقتی بحث منافع ملی وآرمان های انقلاب است اختلاف سلیقه ها را باید کنار گذاشت و متحد در صحنه حضور پیدا کرد که این امر ، واقعا جلوتر از مسئولان بودن است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها