عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عضو خبرگان رهبری : ملت تا حذف فتنه گران آرام نمی گیرد

عضو خبرگان رهبری : ملت تا حذف فتنه گران آرام نمی گیرد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:28 ق.ظ

عضو خبرگان رهبری گفت : ملت رشید و ولایی ایران اسلامی با حماسه ماندگار 22 بهمن امسال نشان داد که همچنان با بصیرت و آگاهی ، از ارزش های انقلاب دفاع می کند .

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ،حجت الاسلام والمسلمین کعبی عصر امروز در جمع طلاب متحصن درمسجد اعظم قم با بیان اینکه مردم ایران اسلامی32 سال با استقامت و فداکاری در راه دفاع از اسلام ، ارزش های الهی و حاکمیت دینی ایستاده اند افزود : در حماسه ماندگار 22 بهمن امسال ، ملت انقلابی ایران نشان داد که با رشد ، بیداری ، بصیرت ، آگاهی ، صلابت ، انسجام و اتحاد در راه دفاع از اسلام و نظام مقدس اسلامی و آرمان های امام و شهدا همچنان ایستاده و مستحکم تر شده است .

وی تأکید کرد : ملت ایران با توانمندی های مضاعف و با نشاط به سمت تحقق ایران اسلامی و پیشرفته بر پایه علم و ایمان و هویت اسلامی و انقلابی حرکت می کند .

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه توطئه های 32 ساله استکبار بویژه آمریکا و صهیونیست ها ، ملت اسلامی ایران را مقاوم تر کرده است افزود : هم اینک آمریکا و انگلیس ضعیف تر از همیشه و ملت ایران نیز استوارتر از گذشته پای آرمان های امام و شهدا ایستاده است .

حجت الاسلام والمسلمین کعبی ، بیداری اسلامی و حرکت ملت های منطقه را متأثر از انقلاب اسلامی دانست و گفت : امروز ملت ما به عنوان الگو برای سایر مردم منطقه مطرح و الهام بخش حرکت بیداری اسلام در تونس و مصر است .

وی مقابله با فتنه ها و دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی را وظیفه شرعی آحاد ملت دانست و گفت: مردمی که در سی و سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی به موقع و آگاهانه در صحنه دفاع از نظام اسلامی حضور یافتند در برابر فتنه گران ، منافقین داخلی و استکبار جهانی در فتنه 25 بهمن هم به صحنه آمدند .

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حضور یکپارچه طلاب ، روحانیان ، نخبگان و خواص حوزوی و دانشگاهی و مردم بصیر قم در تجمع امروز فیضیه افزود : این حضور نشان داد که قشرهای مختلف در دفاع از آرمان های امام و شهدا و ولایت فقیه با وحدت و همدلی در صحنه هستند.

وی با بیان اینکه فتنه گران ، آمریکایی ها و صهیونیست ها در فتنه 25 بهمن دچار اشتباه استراتژیک شده اند گفت : این حرکت جدید و ضداسلامی فتنه گران ملت را منسجم تر و فتنه گران را رسواتر کرد .

وی فتنه 25 بهمن را از جنس فتنه ها و طرح های آمریکایی و صهیونیستی دانست و افزود : صهیونیست ها و آمریکایی ها بدون هیچ گونه تامل به برنامه ریزی و طراحی این حرکت در این روز اعتراف دارند .

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه آمریکایی ها و صهیونیست ها برای اجرای برنامه های خود با موسوی و کروبی تماس گرفتند افزود : استکبار با این توطئه ها آنها را تشویق به صدور بیانیه و دعوت از مردم علیه نظام اسلامی ، آرمان های امام و شهدا کردند .

حجت الاسلام والمسلمین کعبی با اشاره به اینکه 25 بهمن سالگرد نخستین اقدام منافقین علیه نظام اسلامی در سال 57 بود گفت : دشمن با تدارک آشوب اخیر در این روز به دنبال تحقق برنامه های دیکته شده به سران فتنه بود .

وی به فعالیت شبکه ها در رسانه های خارجی ، فیس بوک ، تویتر و بهائیت برای کشاندن مردم به آشوب 25 بهمن اشاره و تصریح کرد : اینها برای اجرای برنامه های خود تظاهرات اینترنتی راه انداخته بودند .

حجت الاسلام والمسلمین کعبی با بیان اینکه خبرگان بصیر صدای مردم انقلابی را شنیده و احساسات آنها را درک می کند گفت : به همین منظور امروز در جلسه هیئت رئیسه خبرگان بیانیه شدیدالحنی در محکومیت فتنه گران صادر شد .

وی افزود : همچنین تصمیم گرفته شد که موضوع بررسی جریان فتنه گران در دستور کار جلسه آتی خبرگان قرار گیرد .

وی تصریح کرد : این انقلاب بر دوش ملت استوار است و باورها و ارزش های انقلابی در کنار ولایت فقیه ثابت مانده و می ماند .

حجت الاسلام والمسلمین کعبی با بیان اینکه اقدامات ملت در برابر فتنه گران نشانه بصیرت ، اخلاص ، روحیه انقلابی ، اقدام به موقع ، به هنگام و به اندازه است گفت : اقدامات آگاهانه و هوشیاری ملت قابل قدردانی است.

وی با بیان اینکه حضور آگاهانه و بیدار مردم انقلابی قم ، حوزه ها و همچنین سراسر کشور فصلی تازه از رشد و شکوفایی ، بصیرت ، آگاهی و انسجام ، قانون گرایی و وفاداری ملت اسلامی ما گشود افزود : در این بین هر کس با این ملت همراه نشود باید پایان حیات سیاسی اش اعلام شود.

وی تاکید کرد : ملت با شادابی و طراوت آماده ایستادگی با صلابت در مقابل فاز جدید فتنه و اقدامات منافقین داخلی است و تا حذف فتنه گران آرام و قرار نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه فتنه گران با راه اندازی فتنه 88 به آرمان های امام و شهدا و حماسه 40 میلیونی مردم در انتخابات ریاست جمهوری دهم خیانت کرده اند افزود : این افراد که با شعار قانونگرایی به صحنه انتخابات آمده بودند پس از برگزاری انتخابات به انتخاب ملت دهن کجی کردند .

حجت الاسلام والمسلمین کعبی با اشاره به اینکه فتنه گران با این اقدامات خود به ملت ، اسلام ، انقلاب ، خط امام و ولایت فقیه ظلم کردند خاطرنشان کرد : نتیجه این ظلم را با مجازات انقلابی و اقدام به موقع قوه قضاییه و حرکت توفنده ملت دریافت خواهند کرد .

در هنگام سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین کعبی سخنان وی بارها با شعارهای مرگ بر کروبی ، مرگ بر موسوی ، مرگ بر منافق ، مرگ بر ضد ولایت فقیه و... قطع شد .

این تحصن که با حضورحدود 200 نفر از طلاب حوزه علمیه قم از ساعت 23 دیشب در مسجد اعظم آغاز شده است همچنان ادامه دارد .

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها