عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

شریعتمداری:25 بهمن یک موهبت الهی بود

شریعتمداری:25 بهمن یک موهبت الهی بود
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:29 ق.ظ

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: اتفاقی که در 25 بهمن افتاد یک موهبت الهی بود.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، حسین شریعتمداری در مصاحبه با بخش گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما افزود:25 بهمن به سران فتنه ارتباطی ندارد زیرا قد و قواره آنان بسیار کوتاهتر از این حرفها است.

وی گفت: اسلامی بودن، ضدیت با آمریکا و اسرائیل ستیزی سه ویژگی انقلاب مردم مصر است که در انقلاب ایران وجود داشته است.

شریعتمداری افزود: آنها در 32 سال پس از انقلاب هر کاری که از دستشان بر می آمد کرده اند و حالا باید کاریکاتوری از ایران نشان دهند و به مردم تونس و مصر بگویند الگوی شما که ایران است برای مردم خودشان کاری نکرده است.

وی به یکی از تاکتیکهای جنگ روانی با نام فست فود و نتایج زودگذر آن اشاره کرد و گفت: 25 بهمن اگر چه سوابقی در اوایل انقلاب داشته اما یک راهکار اورژانسی برای آمریکایی ها بود و اولین برکت آن این بود که شکل بعدی توطئه را خنثی کرد.

شریعتمداری گفت:درگیری ما با نظام سلطه ماهوی است و مادامی که ما بر اسلام ناب تکیه داریم و آن را بر کرسی حاکمیت داریم نظام سلطه در برابر ما قد علم می کند.

وی افزود:چشم حزب الله به رهبر است وگرنه می تواند کف خیابان را در چند دقیقه جمع کند.

شریعتمداری گفت: شهید صانع ژاله ازجمله کسانی بود که خبرهای دست اول را به ما می رساند و ما بدون ذکر منبع در روزنامه آن را به چاپ می رساندیم.

وی گفت: منافقین وی را شناسایی کردند و او را به شهادت رساندند.

یک کارشناس مسائل سیاسی نیز در این برنامه گفت: توازن استراتژیک در منطقه با جدایی مصر از محور آمریکا و پیوستن به محور ایران به هم می خورد و این برای اسرائیل فاجعه بار است.

رضا سراج افزود:مصر مجرای تنفس اسرائیل است و از دست رفتن آن دومینوی فروپاشی نظامهای دیکتاتوری در کشورهای عربی را رقم می زند.

وی گفت:آنها می خواستند پاسخ تحولات مصر را در مبدأ که ایران است بدهند و در ایران خط آشوب ایجاد کنند و زمان بدست بیاورند تا تحولات را مدیریت کنند.

سراج افزود:جریان 25 بهمن برای سران فتنه نیست و آنان نقش پادویی و عملگی در این سناریو داشته اند.

وی گفت:25 بهمن روزی است که متعلق به سلطنت طلب ها و منافقین است و قرینه ای با یک گروهک ضد انقلابی دارد و همچنان با یک مناسبت غربی مصادف است.

سراج اجرای سناریوی کشته سازی را پیچیده دانست و گفت: این سناریو نخستین بار در 25 خرداد 88 اجرا شد و در 30 خرداد با ترور هدفمند ندا آقا سلطان ادامه یافت و در 25 بهمن نیز با ترور شهید صانع ژاله دوباره اجرا شد.

وی گفت: آنها در مقاطع مختلف وقتی احساس کردند که در کف خیابان نتیجه نمی گیرند سعی کردند از این سناریو استفاده کنند و در 25 بهمن یک دانشجوی کُرد سنی مذهب را انتخاب کردند تا به زعم خودشان مناطق کردنشین را تحریک کنند.

سراج افزود: یکی از مهمترین برکات 25 بهمن این بود که مردم نفاق جدید را عریان دیدند و برخی از خواص که تا کنون سکوت کرده اند، اگرچه با تأخیر اما سکوت خود را شکستند.

وی گفت:امروز برای مردم مشخص شد که موسوی دروغگو است و اثبات دروغگویی موسوی یکی از برکات 25 بهمن بود زیرا آنان در اغتشاش خود هیچ شعار و نمادی برای حمایت از مصر مطرح نکردند.

این کارشناس مسایل سیاسی افزود:آمریکا به پایان عصر خودش در خاورمیانه رسیده است و خاورمیانه اسلامی با محوریت ایران اسلامی شکل گرفته است .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها