عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هاشمي‌رفسنجاني: هر اقدام خلاف قانون، به فتواي امام راحل حرام است

هاشمي‌رفسنجاني: هر اقدام خلاف قانون، به فتواي امام راحل حرام است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:31 ق.ظ

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام وحدت و انسجام را مهمتر از هر چيز ديگري خواند و با اشاره به اين‌كه همه بايد بتوانند حرف و سخن خود را در مجراي قانون بزنند، گفت: اقدامات خلاف قانون و هتاكي مذموم است و همه بايد در چارچوب قانون حركت كنند.

 

 آيت الله هاشمي رفسنجاني در مورد اقدامات غيرقانوني جمعي اغتشاشگر در روز 25 بهمن با اشاره به تشكيل جلسه امروز هيأت رييسه مجلس خبرگان رهبري كه در آن مواضع اين مجلس در مورد وقايع 25 بهمن تهران به صراحت اعلام شده است، گفت: بايد همه اقشار جامعه به قانون احترام بگذارند و هر اقدامي كه با قانون مطابقت نداشته باشد ضربه‌زننده به مملكت و خود انسان و به فتواي امام راحل(ره) حرام است.

 

رييس مجلس خبرگان رهبري با اشاره به آغاز هفته وحدت، نياز به وحدت را اولويت كشور دانست و تأكيد كرد: قانون اگر از محور جامعه خارج شود، باعث خودسري است و مردم شريف ما هم درك مي‌كنند كه الان زماني نيست كه طرد و دعوا صورت بگيرد.

 

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام همه را به وحدت فراخواند و تصريح كرد: ما بايد با درايت و وحدت كامل در برابر توطئه‌هاي قدرت‌هاي بيگانه متحد باشيم.

 

رييس مجلس خبرگان رهبري در پاسخ به سؤالي در مورد سوءاستفاده رسانه‌هاي استكباري از وقايع چند روز گذشته و عدم انعكاس مناسب راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن گفت: رسانه‌هاي غربي و صهيونيستي همواره چه قبل و چه بعد از انقلاب تلاش كرده‌اند كه موارد منفي را بزرگ و نقاط قوت را كم‌رنگ كنند.

 

وي تصريح كرد: قبل از انقلاب هم رسانه‌هاي غربي موفقيت‌ها و پيروزي‌هاي مردم و مبارزان را انعكاس نمي‌دادند و بعد از پيروزي انقلاب هم اين روند را با شدت بيشتري ادامه دادند و همواره به دنبال نقطه ضعف در ميان ما مي‌گردند.

 

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام كه با شبكه خبر سيماي جمهوري اسلامي ايران گفت‌وگو مي‌كرد، گفت: در تمام دوران پس از انقلاب اسلامي، همواره مورد هجوم امواج منفي رسانه‌هاي استكباري قرار داشته‌ايم چراكه آنان با انقلاب، اسلام و ملت ايران كه منافع استعماري آنان را به خطر انداختند، مساله دارند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها