عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محکومیت غائله 25 بهمن

بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محکومیت غائله 25 بهمن
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:32 ق.ظ

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای ، آشوبگری 25 بهمن در تهران را محکوم کرد .

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، در این بیانیه آمده است : تحرکات و آشوبگری مذبوحانه مشتی فریب خورده در روز 25 بهمن که با هدایت سران فتنه و با رهبری استکبار جهانی به ویژه آمریکا ، انگلیس و اسرائیل انجام گرفت خشم ملت شریف و وفادار ایران را برانگیخت ؛ این فتنه گری ها در حالی صورت می گیرد که حضور پرشکوه و کم نظیر ملت قهرمان ما در راهپیمایی 22 بهمن امسال چشم جهانیان را خیره و تهدیدهای چندین ماهه رسانه های غربی را با چالش جدی روبرو کرده است.

در ادامه این بیانیه آمده است : فتنه گران و اربابان خارجی آنها باید بدانند که این تحرکات مذبوحانه ، از سوی ملت سلحشور ایران بی پاسخ نخواهد ماند و سرانجام صبر مردم ولایت مدار و انقلابی ایران به سر خواهد آمد .

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با محکوم کردن حوادث 25 بهمن در تهران و تشکر از اقدام انقلابی نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی از مراجع خواست با اجرای مُرّ قانون ، درباره هدایت کنندگان و عوامل آشوب به وظائف خود در برابر این تحرکات عمل کنند .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها