عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خاتمی: دستگیری و محاکمه سران فتنه خواسته به حق مردم

خاتمی: دستگیری و محاکمه سران فتنه خواسته به حق مردم
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:33 ق.ظ

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: خواسته به حق مردم این است که سران فتنه، دستگیر و محاکمه شوند و به اشد مجازات برسند.

 
 

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر، با محکوم کردن اغتشاشات 25 بهمن افزود: این اقدام، اغتشاشی با ماهیت آمریکایی، صهیونیستی و ضد انقلابی بود و با هدف تحت الشعاع قرار دادن حرکت پر خروش مردم مصر و تونس و همچنین حرکت افتخار آمیز و مکرر مردم عزیزمان در 22 بهمن امسال صورت گرفت چرا که آنها قصد داشتند که این افتخارها در صدر اخبار نباشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: متأسفانه سران فتنه مانند گذشته به عنوان نوکر اجانب و عمله آنها اقدام کردند و باید به اشد مجازات محکوم شوند.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود: دست سران فتنه به خصوص موسوی و کروبی آغشته به خون شهدای عزیزی است که در حادثه سال گذشته و امسال به دست کوردلان به شهادت رسیدند و این دو در مجروح شدن دهها انسان بی گناه در این حوادث شریک هستند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی با اشاره به اینکه ضد انقلاب به استیصال رسیده است گفت: نشانه این استیصال این است که آنها با وجود حجم عظیم رسانه ای، در تهران حدود ده میلیونی فقط کمتر از هزار نفر را جمع کردند.

وی افزود: استقبال نکردن مردم گویای این است که موسوی و کروبی منفور مردمند و اگر دستگیر شوند موج شادی در میان ملت برخواهد خاست.

امام جمعه موقت تهران گفت: البته در این عرصه، مطیع مقام معظم رهبری و تصمیم گیری کلان نظام هستیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جان مردم از آزاد بودن سران فتنه به لب رسیده است و مردم معتقدند باید اینها به عنوان مسبب جنایات اخیر دستگیر شوند.

وی با اشاره به اینکه روز به روز بر پرونده سیاه جریان فتنه افزوده خواهد شد افزود: اینها خودشان نمی خواهند متنبه شوند.

خاتمی گفت: اینها دروغ بزرگی هم گفتند و ادعا کرده بودند که می خواهند برای حمایت مردم مصر راهپیمایی کنند در حالی که حتی اربابانشان که صهیونیست ها هستند اقرار کردند که این ادعاها پوششی است برای مقاصدی دیگر.

وی افزود: جریان فتنه و سران فتنه به آخر خط رسیده و پل های پشت سرشان را شکسته اند و هیچ چیز جز محاکمه و اشد مجازات پاسخگوی مطالبات مردم نیست.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها