عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ارائه تخفیف 10 درصدی فرش در جشنواره فروش نوروزی

ارائه تخفیف 10 درصدی فرش در جشنواره فروش نوروزی
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:35 ق.ظ

رئیس اتحادیه فرش ‌فروشان تهران با اشاره به اینکه در نخستین جشنواره فرش حدود 10 درصد تخفیف به مشتریان ارائه می‌شود، گفت: در صورت استقبال مردم، این جشنواره در سالهای آینده نیز برگزار خواهد شد.

 

به گزارش اخبار چندرسانه ای واحد مرکزی خبر، سیدعباس کسایی‌فر، در گفتگو با شبکه اطلاع‌رسانی بازرگانی ایران (شابا)، در خصوص برگزاری نخستین جشنواره فروش فرش دستباف ایران گفت: این نمایشگاه از 22 بهمن ماه به مدت یک ماه در 14 استان کشور به طور همزمان آغاز به کار کرده است که تنها در استان تهران حدود 100 فروشگاه در آن شرکت داشته‌اند.

رئیس اتحادیه فرش‌فروشان تهران مطرح کرد: براساس توافق صورت گرفته، تمامی واحدهای شرکت‌کننده در این جشنواره حدود 10 درصد تخفیف در فروش محصولات خود به متقاضیان ارائه خواهند کرد.

وی ضمن تاکید بر اینکه این نمایشگاه برای نخستین بار در کشور برگزار می‌شود، افزود: در صورتی که استقبال خوبی از این جشنواره صورت گیرد، در سالهای آینده نیز اقدام به برگزاری آن خواهیم کرد.

گفتنی است ارائه تخفیف و تسهیلات ویژه خرید فرش دستباف و امکان عودت فرش خریداری شده در صورت عدم رضایت مشتری تا 72 ساعت با تایید اتحادیه، از ویژگی‌های این جشنواره است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها