عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اعلام شرایط ثبت نام جایگزینی خودروهای فرسوده

اعلام شرایط ثبت نام جایگزینی خودروهای فرسوده
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:36 ق.ظ

قائم مقام معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، شرایط ثبت نام طرح جایگزینی 30 هزار دستگاه خودروی فرسوده را اعلام کرد وگفت: این طرح با همکاری شرکت سایپا و بانک ملی انجام خواهد شد.

 
 

امیررضا رجبی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر ، دارا بودن پلاک منطقه ای ایران و گواهی تسجیل راهور ناجا را برای خودروهایی که پلاک ملی ندارند، یکی از شرایط این طرح بیان کرد و افزود: خودروهای فرسوده مدل 54 تا 64 شمسی و معادل میلادی آن مشمول این طرح خواهند بود.

رجبی با بیان اینکه سند خودروی فرسوده باید به طور قطعی به نام مالک و یا دارای وکالت بلاعزل از مالک باشد گفت: شرط پذیرش خودرو در مراکز اسقاط و استفاده از تسهیلات جایگزینی خودرو، ورود خودرو با موتور روشن به مرکز اسقاط است.

قائم مقام معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور افزود: خودروهای جایگزین شامل انواع خودروهای پراید تولیدی شرکت سایپا است و این طرح از شنبه 30 بهمن آغاز می شود و تا 30 روز ادامه دارد.

رجبی با بیان اینکه تسهیلات این طرح پنج میلیون تومانی با نرخ سود 14 درصد و بازپرداخت پنج ساله است، گفت: ثبت نام از طریق نمایندگی های مجاز شرکت خودروساز انجام می شود و ثبت نام در این طرح، به طور رایگان است و نمایندگی ها حق دریافت هیچگونه وجهی ندارند.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها