عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اعلام شرایط ثبت نام جایگزینی خودروهای فرسوده

اعلام شرایط ثبت نام جایگزینی خودروهای فرسوده
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:36 ق.ظ

قائم مقام معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، شرایط ثبت نام طرح جایگزینی 30 هزار دستگاه خودروی فرسوده را اعلام کرد وگفت: این طرح با همکاری شرکت سایپا و بانک ملی انجام خواهد شد.

 
 

امیررضا رجبی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر ، دارا بودن پلاک منطقه ای ایران و گواهی تسجیل راهور ناجا را برای خودروهایی که پلاک ملی ندارند، یکی از شرایط این طرح بیان کرد و افزود: خودروهای فرسوده مدل 54 تا 64 شمسی و معادل میلادی آن مشمول این طرح خواهند بود.

رجبی با بیان اینکه سند خودروی فرسوده باید به طور قطعی به نام مالک و یا دارای وکالت بلاعزل از مالک باشد گفت: شرط پذیرش خودرو در مراکز اسقاط و استفاده از تسهیلات جایگزینی خودرو، ورود خودرو با موتور روشن به مرکز اسقاط است.

قائم مقام معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور افزود: خودروهای جایگزین شامل انواع خودروهای پراید تولیدی شرکت سایپا است و این طرح از شنبه 30 بهمن آغاز می شود و تا 30 روز ادامه دارد.

رجبی با بیان اینکه تسهیلات این طرح پنج میلیون تومانی با نرخ سود 14 درصد و بازپرداخت پنج ساله است، گفت: ثبت نام از طریق نمایندگی های مجاز شرکت خودروساز انجام می شود و ثبت نام در این طرح، به طور رایگان است و نمایندگی ها حق دریافت هیچگونه وجهی ندارند.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها