عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رونمایی از نقشه جامع علمی کشور ؛ بزودی

رونمایی از نقشه جامع علمی کشور ؛ بزودی
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:37 ق.ظ

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:در یکی دو هفته اینده از نقشه جامع علمی کشور رونمایی رسمی خواهد شد .

 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، مخبر در حاشیه جلسه امشب شورای عالی انقلاب فرهنگی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت : یکی از مباحثی که امشب در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی به ان پرداختیم موضوع فلسفه تعلیم و تربیت و سند تحول نظام آموزش کشور است .

وی افزود : سه اولویت جزو اولویت های شورای عالی انقلاب فرهنگی در این چند سال اخیر بود که یکی نقشه جامعه علمی کشور ، دومی سند تحول و سومی موضوع مهندسی فرهنگی است .

مخبر گفت : سند جامعه علمی کشور بعد از یک دوره طولانی مطالعه ، تحقیق ، بررسی ، کارشناسی و مشارکت مجموعه نخبگان کشور در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب نهایی رسید و به رییس جمهور تقدیم شد و فکر می کنم در دو سه روز آینده این ابلاغ صورت بگیرد .

وی افزود : بزودی مراسم رونمایی رسمی از نقشه جامع علمی کشور نیز برگزار خواهد شد .

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه گفت : ما در این چند سال به موازات این سه کار جدی کار مطالعاتی کارشناسی نیز انجام داده ایم که نمونه ان سند تحول است که از دو هفته قبل در دستور گذاشتیم و در جلسه قبل کلیات ان بحث شد و این جلسه نیز بحث بسیار خوبی درباره آموزش و پرورش ، کمیسیون حوزوی مطرح شد .

وی افزود:به دلیل اینکه موضوع حائز اهمیت است و جزو اسناد بسیار مهم ما در حوزه های علمی و تعلیم تربیت است و رییس جمهور این جلسه را اعلام کرده اند که این جلسات مرتبط با بحث تحول نظام اموزش و پرورش انشالله هرهفته در شورای عالی انقلاب فرهنگی ما جلسه خواهیم داشت . تا قبل از پایان بتوانیم سند تحول نظام اموزشی را هم به اتمام برسانیم و این را به عنوان هدیه شب عید به مجموعه تعلیم و تربیت کشور تقدیم کنیم .

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها