عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آغاز نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا از پنجم اسفندماه

آغاز نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا از پنجم اسفندماه
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:42 ق.ظ

پنج نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در تهران کالاهای مورد نیاز مردم را تامین می‌کنند.

 
 

به گزارش اخبار چندرسانه ای واحد مرکزی خبر، قاسم نوده فراهانی، رییس شورای اصناف کشور درگفتگو با شبکه اطلاع‌رسانی بازرگانی ایران (شابا)، گفت: نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در پنج منطقه پارک ارم، حکیمیه تهرانپارس، ورزشگاه تختی، فرهنگسرای خاوران و مصلی تهران از پنجم اسفندماه آغاز به کار خواهد کرد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه‌ها کالاهای مورد نیاز مردم شامل کیف و کفش، مواد پروتئینی، مواد غذایی، آجیل و خشکبار و شیرینی عرضه خواهد شد.

رییس شورای اصناف کشور در خصوص مدت زمان برگزاری این نمایشگاه‌ها افزود: این نمایشگاه‌ها تا 25 اسفند ماه سال جاری به کار خود ادامه خواهند داد.

فراهانی با اشاره به افزایش تعداد نمایشگاه‌ها و غرفه‌ها گفت: سال گذشته تعداد نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در تهران چهار نمایشگاه بود که امسال تعداد این نمایشگاه‌ها به عدد پنج رسید.

وی تصریح کرد: واحدهای صنفی باید براساس قانون نظام صنفی و حمایت مصرف‌کننده نسبت به صدور فاکتور و نصب برچسب قیمت اقدام کند.

رییس شورای اصناف کشور خاطر‌نشان کرد: تذکرات کافی به واحدهای صنفی مبنی بر رعایت قوانین و مقررات، صدور فاکتور و نصب برچسب قیمت ارائه شده است و به شدت با متخلفان برخورد می‌شود.

وی اضافه کرد: تمامی کالاهای عرضه‌ شده در نمایشگاه‌ها به لحاظ قیمت و کیفیت، در کمیته‌ای مورد کارشناسی قرار گرفته و نمونه‌های کالاهای مورد نظر به صورت پلمپ شده در معرض دید مردم قرار خواهد گرفت. اگر واحدهای صنفی حاضر در این نمایشگاه‌ها کالاهای پلمپ ‌شده در غرفه خود را در معرض دید مردم قرار ندهند، به طور قطع با آنها برخورد می‌شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها