عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حضورتشییع کنندگان پیکر شهید ژاله درمحوطه نمازجمعه تهران

حضورتشییع کنندگان پیکر شهید ژاله درمحوطه نمازجمعه تهران
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:47 ق.ظ

تشییع کنندگان ، پیکر شهید ژاله را تا  محوطه اصلی برگزاری نمازجمعه در دانشگاه تهران تشییع کردند و قرار است در این جایگاه بر پیکر شهید نماز اقامه شود.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، یکی از دانشجویان دانشگاه تهران در سخنانی با انتقاد از تعلل قوه قضائیه در برخورد با سران فتنه گفت: آیا بالاخره قوه قضائیه به وظیفه اش عمل می کند یا اینکه دانشجویان باید به وظیفه انقلابی خود و بر اساس وصیت نامه امام خمینی (ره) در برخورد با سران فتنه عمل کنند.

این دانشجو افزود: قوه قضائیه به هر قیمتی که شده است باید به سخنان امت حزب الله مبنی بر محاکمه سران فتنه عمل کند و آنان را به سزای اعمالشان برساند.

وی با اشاره به همزمانی سقوط دیکتاتور مصر با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:دیگر برای همه جهانیان مشخص شده که پس لرزه های انقلاب اسلامی یکی پس از دیگری ملت های آزاده منطقه و جهان را بیدار کرده است و دیکتاتورها را از کاخ خود ساخته بیرون می کند.

وی با اعلام برائت از سران فتنه و حامیان آن گفت:دیگر تحمل بی حرمتی نسبت به اسلام ، انقلاب و ولایت فقیه را نخواهیم کرد و سکوت ما پایان یافته است.

در ادامه سخنان این دانشجو جمعیت حاضر مکرر شعار " خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است"،" مرگ بر موسوی،مرگ بر کروبی "و "سران اغتشاشات اعدام باید گردند‌" سر می دادند.

لحظاتی پیش حسن غفوری فرد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جمع دانشجویان حاضر شد.

هم اکنون محوطه نماز جمعه و اطراف آن مملو از جمعیت است.

حجت الاسلام پناهیان لحظاتی پیش سخنرانی در این جمع را آغاز کرد .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها