عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

متن قطعنامه مراسم تشییع شهید ژاله

متن قطعنامه مراسم تشییع شهید ژاله
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:49 ق.ظ

دانشجویان شرکت کننده در مراسم تشییع پیکر شهید ژاله قطعنامه ای صادر کردند.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر، این قطعنامه که یکی از اعضای تشکل‌های دانشجویی آن را قرائت کرد، به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر امسال در حالی سپری شد که استکبار جهانی هم به سوگ سالگرد انقلاب اسلامی نشسته بود و هم صدای انقلاب مردم مسلمان ایران را در منطقه می‌شنید.

در22 بهمن امسال اوج غم و ماتم برای استکبار جهانی رقم خورد و استکبار در این روز یکی از مهم ترین نوکران خود را از دست داد و از دیگر سو جای جای ایران را پر از شور و شوق سالروز رخت بر بستن دست نشانده خود دید.

اما نوکران آنها در ایران که نفس کشیدن خود را هم مدیون شفقت نظام هستند دست به کار شدند تا کام ملت‌های آزاده جهان را از فتح الفتوحات اخیرتلخ و دل اربابان خود را شاد کنند. آنها که رفتار بعد از انتخاباتشان کم از بن علی و مبارک نداشت و در دیکتاتورمآبی روی دیکتاتورهای تاریخ را سفید کرده بودند با پررویی تمام قطعه قطعه پازل سیلی خوردگان از ملت تونس و مصر را کامل کردند تا هم به رسم ادب در غم قیم خود شیطان بزرگ تشریک مساعی کنند و هم حساب کهنه خود را با روح الله الموسوی الخمینی و سید علی الحسینی الخامنه‌ای پاک کنند.

ملعونان ازل و ابد با دعوت از منافقین ، سلطنت طلب‌ها ، تروریست‌ها و اراذل و اوباش قصد پنجه کشیدن به صورت مستضعفان عالم را داشتند ؛ حال آنکه حضرت حق جل و علا وعده داده است : "و نرید ان نمن علی الذین استضعفو فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین" اما آنان بار دیگر آب در هاون کوبیدند و در ام القرای جهان اسلام جز چند وطن فروش دعوتشان را لبیگ نگفتند.

این قطعنامه می‌افزاید: 25 بهمن 89 چنان 25 بهمن 57 در خاطره تاریخی ملت ثبت و ضبط شد و همان گونه که امروز رو سیاهی تجمعات سه روز پس از پیروزی انقلاب به زغال مانده است ، 25 بهمن 89 هم تنها عاملی در سنگین‌تر شدن پرونده سران فتنه شده است وگرنه نظام مقتدر اسلامی با پشتوانه70 میلیونی کجا و آسیب دیدن از دست چند کفتار اجیر شده کجا؟

دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب با این تلاش مذبوحانه تنها نشانگر اوج همراهی مردم با نظام شدند و کمال خفت و خواری خود را نزد مردم هوشیار ایران اسلامی نمایان کردند به طوری که دوست و دشمن تایید می‌کند که ولد حرام سران فتنه ، استکبار ، منافقین ، تروریست‌ها و سلطنت طلب‌ها با تنفس مصنوعی هم دیگر توان ادامه حیات ندارند.

با وجود این ، 25 بهمن 89 غم بزرگی برای ما به ارمغان آورد. غم فراق یار دبستانیمان شهید صانع ژاله دانشجوی حافظ و عامل به قرآن هموطن کرد زبان و برادر اهل سنتمان که با افتخار در شهرستان پاوه عضو فعال بسیج هم بود ، بر سینه هایمان سنگینی می‌کند.

مسئول خون این همکلاسی ما کیست؟ جز کفتارهای سبز که به درندگی خو کرده‌اند؟ ارباب این کفتارها که خود مقامی بالاتر از نوکری شیطان ندارند تا کی باید دستی داشته باشد تا با آن قلم فرسایی کند ، زبانی داشته باشد تا با آن توهمات ببافد و پایی داشته باشد تا با آن قدم در راه نفاق و تفرقه بردارد ؟

بی شک همان طور که خون خواهران و برادرانمان در غزه دامن گیر دیکتاتور مصر شد امروز خون این شهید مظلوم نیز دامن اذناب رژیم صهیونیستی را خواهد گرفت.

دستگاه عدلیه کشور که باید ملجاء و پناه مظلومان باشد تا کی تنها شاهد جنایت‌های این ظالمان باقی می‌ماند ؟ تا کی باید شاهد باشیم که پس از هر بار شکست آمریکا پیاده نظام داخلی‌اش به مصافی دیگر با انقلاب بیاید؟ آیا امروز وقت آن نرسیده است که به پشتوانه توده‌های میلیونی یک بار برای همیشه به فتنه‌گری فتنه گران کاخ نشین تهرانی و لندن نشین پایان دهند؟ آیا وقت آن نرسیده است که محاربان با خدا و رسول (ص) و ولایت رسول الله (ص) ، به سزای اعمال مجرمانه خود برسند؟

ضمن تسلیت شهادت شهید صالح ژاله به محضر رهبر معظم انقلاب ، هموطنان انقلابی و مسلمان و خانواده معظم شهدا اعلام می‌کند کاسه صبر دانشجویان انقلابی لبریز شده و به قوه قضائیه مهلت خواهند داد که با برخورد قاطع با سرکردگان گروهک ضدانقلاب و محارب موصوف به سبز به بازستانی خون این شهید و سایر شهدای فتنه 88 اقدام کند در غیر این صورت با استناد به بند "م" وصیت نامه امام روح الله (سلام الله علیه) به درخواست آحاد ملت لبیگ خواهند گفت و فتنه گران را راسا جمع خواهند کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها