عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: درهاى آسمان در اوّلین شب ماه رمضان گشوده مى‌شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. بحارالانوار، ج93، ص344

آیت الله علم الهدی :نفرت عمومی، بدترین شکنجه برای سران فتنه

آیت الله علم الهدی :نفرت عمومی، بدترین شکنجه برای سران فتنه
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:49 ق.ظ

آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد گفت : نفرت عمومی ، بدترین شکنجه برای سران فتنه است .

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر، آیت الله سید احمد علم الهدی امروز در جمع هزاران نفر از طلاب و دانشجویان حوزه های علمیه خراسان در دانشگاه علوم اسلامی رضوی افزود : اگر از روز نخست که فتنه گران طغیان کردند به کیفرشان می رسیدند ، شاید محاربه از آنان بروز نمی کرد .

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به رسوایی فتنه گران در روز 25بهمن گفت : سران فتنه به ظاهر با دولت ، مجلس و قوه قضاییه مسئله دارند اما مستقیم به سراغ ولایت فقیه رفته اند و این نشان می دهد که آنان با مقدسات مردم در افتاده اند .

آیت الله سید احمد علم الهدی افزود : اگر کسی با رهبری و ولایت که متصل به حجت خداست ،دشمنی کند و محور اسلامیت نظام را هدف قرار دهد با امام زمان و پیامبر خدا دشمنی کرده است.

امام جمعه مشهد گفت : برخی فکر می کردند که سران فتنه بر می گردند ولی پس از دو سال این فرمایش الهی را فهمیدیم که قوم ظالم هدایت پذیر نیستند هر چند که راه برگشت برای آنان بسته نیست اما آنان قابل توبه و هدایت نیستند .

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود : سران فتنه با رسوایی دست در دست آمریکا و اسرئیل گذاشتند و با ذلت ، مجری برنامه های دیکته شده غرب شدند .

آیت الله سید احمد علم الهدی گفت : دشمن هر چقدر به رهبری نظام جمهوری اسلامی هجمه وارد کند موجب محبوبیت و عظمت بیشتر ولایت فقیه می شود ، ولایتی که در عمق جان مردم جای دارد.

در این تجمع ، دانشجویان و طلاب با سردادن شعارهایی از جمله مرگ بر آمریکا ، مرگ برمنافق ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر موسوی ، مرگ بر کروبی خواستار برخورد جدی قوه قضاییه با سران فتنه شدند .

تجمع کنندگان همچنین با شعار این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده ، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست حمایت خود را از مقام معظم رهبری اعلام کردند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها