عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حسینیان: همواره مدافع انقلاب امام (ره) هستیم

حسینیان: همواره مدافع انقلاب امام (ره) هستیم
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:50 ق.ظ

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همواره به امام (ره) خویش تعهد داده ایم که از انقلاب او دفاع کنیم.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ؛ روح الله حسینیان که در مراسم تشییع جنازه شهید صانع ژاله در جایگاه نماز جمعه دانشگاه تهران حاضر شده بود ، افزود: امروز شما مردم می خواهید با حاضر شدن در مراسم تشییع پیکر شهیدی که جان خود را در فتنه نثار انقلاب کرد و در پیشگاه خداوند پیامی به آمریکا بدهید.

وی ادامه داد: ای آمریکا ای اوباما و ای سران غرب نگاه کنید و ببینید این مردم ایرانند که حاضر شده اند تا بگویند ما همواره به امام (ره) خویش تعهد داده ایم که از انقلاب او دفاع کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و سران غرب باید توجه کنند همان طور که امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بارها پوزه آنها را به خاک مالیدند این مردم با رهبری امام (ره) و ولی امرشان چنان قدرت پوشالی آنها را زیر پا له کنند که ابهتشان در دنیا شکسته شود ، همه هیمنه شان فرو ریزد و مردم مستضعف جهان از زنجیر و کمندشان نجات یابد.

حسینیان افزود: پیام دیگر شرکت کنندگان در این مراسم خطاب به رهبرمان است که ای رهبر ما به خون اطهر حسین بن علی و علی اکبرش سوگند می خوریم که تا ظهور حضرت مهدی با شما بیعت می کنیم و پای بیعت خویش ایستاده ایم.

وی خطاب به رهبرمعظم انقلاب گفت: ای رهبر فرزانه و صبور ، ای رهبری که خون دل ها خورده و غمت را تنها با امامت مهدی (عج) در میان گذاشته ای ، این جوانان همه سربازان تواند ؛ سربازانی که آماده اند جان خویش را در راه آرمان های انقلاب فدا کنند.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: پیام دیگر شرکت کنندگان در این مراسم به مسئولان جمهوری اسلامی ایران است و ما از آنان می خواهیم با مردم همراهی کنند ، جان این مردم به لب آمده است اگر نمی توانید و اگر نمی خواهید فتنه را کنترل و ریشه کن کنید حداقل به این مردم اجازه دهید تا یک روزه ریشه فتنه را خشک کنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها