عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

اجتماع بزرگ حوزویان در مدرسه فیضیه در محکومیت فتنه گران

اجتماع بزرگ حوزویان در مدرسه فیضیه در محکومیت فتنه گران
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:51 ق.ظ

تجمع بزرگ استادان ، فضلا و طلاب حوزه علمیه قم در محکومیت اقدامات ضد قانونی و ضد امنیتی سران فتنه و عناصر خودفروخته استکبار جهانی ، در مدرسه فیضیه برگزار شد .

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، استادان ، فضلا و طلاب حوزه علمیه قم امروز با تعطیل کردن دورس حوزوی با اجتماع در مدرسه فیضیه ، آشوبگری مفتضحانه عده ای اغتشاشگر به تحریک سران فتنه و استکبار جهانی را محکوم کردند .

در اجتماع بزرگ مدرسه فیضیه ، آیت الله سید احمد خاتمی عضو خبرگان رهبری و شورای عالی حوزه علمیه قم در سخنانی تصریح کرد : ملت بزرگ ایران و حوزویان تا آخرین نفس و قطره خون خود بر سر عهد و پیمان خود با ولایت ایستاده اند و با تمام وجود از نظام اسلامی دفاع می کنند .

وی افزود : اغتشاش اخیر و اقدام حقیر و بی ارزش عوامل آشوب طلب در 25 بهمن در تهران نشان داد فتنه گران و سران فتنه هیچ پایگاهی نزد مردم ندارند .

سید احمد خاتمی با بیان اینکه رسانه های دشمن از دو هفته قبل تلاش کردند تا روز 25 بهمن مردم را به خیابان ها بکشانند گفت : دشمن به صراحت اعتراف کرد جمعیت بسیار اندکی در این روز به خیابان ها آمدند .

امام جمعه موقت تهران ، تحت الشعاع قرار دادن راهپیمایی میلیونی مردم ایران اسلامی در 22 بهمن و کم تأثیر کردن خیزش مردم در کشورهای اسلامی را از اهداف اغتشاش 25 بهمن تهران اعلام کرد و افزود : تحت تأثیر قرار دادن خیزش اسلامی در کشورهای مسلمان ، بزرگترین جنایت سران فتنه است.

تجمع کنندگان در قطعنامه پایانی با شعارهایی نظیر مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر موسوی و کروبی خواستار بازداشت و محاکمه سران فتنه و آشوب طلبان شدند .

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها