عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آيت الله سيد محمود علوي:محاربه با سران فتنه حكم شرعي است

آيت الله سيد محمود علوي:محاربه با سران فتنه حكم شرعي است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:13 ق.ظ

آيت الله سيد محمود علوي:محاربه با سران فتنه حكم شرعي است عضو مجلس خبرگان رهبري با بيان اينكه كماكان جريان فتنه از مواضع خودش كوتاه نيامده و به هنجارشكني هاي خود ادامه مي دهد،گفت: محاربه با سران فتنه و هنجارشكنان حكم شرعي است و جمهوري اسلامي بايد هنجارشكنان را به سزاي اعمالشان برساند و با آنها برخورد قاطعانه نمايد.

آيت الله سيد محمود علوي عضو مجلس خبرگان رهبري در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با تاكيد بر اينكه سران فتنه عملا در مقابل قانون ايستادگي كردند اظهار داشت: محاربه با سران و هنجارشكنان حكم شرعي است لذا مقامات جمهوري اسلامي بايد هنجارشكنان رابه سزاي اعمالشان برساند.

وي با تاكيد بر تحكيم وحدت ميان قواي سه گانه افزود: قواي سه گانه بايد در هر شرايطي وحدت خود را حفظ كرده و در مقابل دسيسه هاي غرب و در راس آن امريكا متحد باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبري تاكيد كرد: وحدت ميان قوا موجب حركت و توسعه كشور به سمت پيشرفت خواهد شد و اهداف شوم دشمنان و معاندين نظام اسلامي را با ناكامي روبرو خواهد ساخت.

آيت الله علوي همچنين افزود: قواي سه گانه بايد همواره در مقابل دشمنان و فتنه گري هاي فتنه گران بيدار و هوشيار باشند و نگذارند معاندين با ايجاد تفرقه و دشمني ميان آنها از اين موضوع سو استفاده نمايند./ی


آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها