عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

احزاب اصولگرا:حجت بر موسوي و كروبي تمام شد/ قوه قضاييه اقدام كند

احزاب اصولگرا:حجت بر موسوي و كروبي تمام شد/ قوه قضاييه اقدام كند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:13 ق.ظ

احزاب اصولگرا اغتشاشات 25 بهمن را نمادي از وابستگي سران فتنه به سرويس هاي جاسوسي غرب دانستند و تعجيل در محاكمه سران فتنه را مطالبه به حق ملت ايران از قوه قضايه عنوان كردند.

قوه قضائيه با سران فتنه برخورد جدي نمايد

عضو جمعيت ايثارگران در واكنش به ساختار شكني ها و اغتشاشات فتنه گران در 25 بهمن ماه گفت:سران فتنه با اين فراخوان ها و ساختار شكني ها در عرصه سياسي كشور منفور گشته و براي هميشه اخراج شدند.

عشرت شايق در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود:ساختار شكني هاي سياسي به هر شكلي و شيوه اي محكوم است و لذا قوه قضائيه با سران فتنه كه با ايجاد اغتشاش تنها در حال فاصله گرفتن از ملت ايران و آرمان هاي امام و انقلاب هستند،برخورد قاطع نمايد.

وي در ادامه خاطر نشان كرد:سران فتنه به جاي همياري  و سپاسگذاري از مردم فهيم ايران جهت شركت در راه پيمايي 22 بهمن اغتشاشات را به خيابان ها كشاندند و به مردم ايران پشت كردند لذا بار ديگر دست آنها براي مردم رو شد و بيش از گذشته مطرود مردم شدند.

*اعدام سران فتنه تنها مطالبه ي مردم و مسئولين

سخنگوي جامعه ادوار نمايندگان مجلس شوراي اسلامي گفت: قوه قضاييه بايد سران توطئه گر و فتنه گر را هرچه سريعتر دستگير و به سزاي اعمالشان كه همان اعدام مي باشد برساند.

محمد عظيمي سخنگوي جامعه ادوار مجلس شوراي اسلامي، حركت روز 25 بهمن سران فتنه را ريشه در وابستگي اين افراد به استكبار جهاني دانست و گفت: حركت اخير سران فتنه مخشص كرد كه استبكار جهاني از پشت پرده اين افراد فريب خورده را هدايت مي كند.

وي در ادامه با بيان اين مطلب كه مردم مسلمان و اعتقادي كشورمان با شعارهاي انقلابي روز 22 بهمن از ولايت و نظام و مردم مصر حمايت كرده بودند و نيازي به برگزاري مجدد راهپيمايي در روز 25 بهمن نبوده است،اظهار داشت: سران فتنه كه فريب خوردگان استكبار جهاني مي باشند در تلاشند تا با حركت هاي غير منطقي افكار عمومي را از پيروزي مردم مصر كه بر گرفته از انقلاب اسلامي ايران بوده منحرف سازند.

سخنگوي جامعه ادوار نمايندگان مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت:ملت ايران با ايمان و اعتقاد خود حركت مذبوحانه دشمنان نظام و فريب خوردگان داخل را در روز گذشته در نطفه خفه كرده اند و اجازه مجدد رشد و نمو دوباره به انها نخواهد داد.

عظيمي در ادامه تاكيد كرد: فريب خوردگان نظام بايد بدانند كه ملت انقلابي ايران به بلوغ و رشد فكري كامل رسيده اند و آنها نمي توانند در كشوري كه اسلام در آن ريشه دوانيده،نظام را مورد هجمه قرار دهند.

سخنگوي جامعه نماينده ادوار مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: قوه قضاييه بايد توطئه گران و فتنه گران را هرچه سريعتر دستگير و به سزاي اعمالشان كه همان اعدام است برساند چراكه اگر آنان آزاد باشند با الهام از شيطان بزرگ آمريكا دوباره به توطئه گري ادامه خواهند داد.

وي با بيان اينكه اين مطلب كه تخريب اموال عمومي و ايجاد اغتشاش و نا امني در جامعه براي ابراز اعتراض است در هيچ منطقي پذيرفتهنيست،خاطر نشان کرد: سران فتنه فکر مي کنند با کارهاي خلاف شرع و قانون و با حمايت هاي استکبار جهاني مي توانند به قدرت برسند و براي رسيدن به اهداف خود از هيچ کاري دريغ نخواهند کرد.

*اغتشاشات اخير وابستگي موسوي و کروبي را به غرب محرز کرد

عضو شوراي مرکزي جامعه روحانيت مبارز گفت:موسوي و کروبي با فراخوان 25 بهمن وابستگي خود به سرويس هاي جاسوسي را ثابت کردند.

حجت الاسلام و المسلمين جعفر شجوني با اشاره به اينکه فراخوان تجمع 25 بهمن،هويت آمريکايي جريان فتنه را بيش از پيش آشکار ساخت گفت: فراخوان تجمع 25 بهمن در جهت حمايت از انقلاب مردمي مصر نبود بلکه تنها به منظور سلب آسايش و ايجاد اغتشاش تدارک ديده شده بود.

وي با اشاره به اينکه موسوي و کروبي وابستگي خود به سرويس هاي جاسوسي را بيش از گذشته آشکار ساختند،اذعان داشت: اين افراد با کشاندن اغتشاشگران به خيابان تنها آخرين ميخ را به تابوت خود کوبيدند چرا که با اين کارشان نمايندگان مجلس شوراي اسلامي نيز خواستار اعدام اين افراد شدند.

عضو شوراي مرکزي جامعه روحانيت مبارز افزود: موسوي و کروبي ثابت کردند در مقابل ولايت فقيه و ستون اصلي نظام و انقلاب ايستاده اندو مخالف سيل خروشان مردم مي باشند.

*ديگر صبرجامعه از ساختارشکني هاي سران فتنه لبريز شده است

عضو شوراي مرکزي جامعه اسلامي مهندسين گفت:راهپيمايي 25 بهمن هويت سران فتنه را در وابستگي آنان به دشمنان نظام آشکارتر ساخت لذا ديگر صبر و انتظار در مقابل ساختار شکني آنان لبريز شده و آنان بايد دستگير و محاکمه شوند.

بهادر ولي زاده با بيان اينکه سران فتنه با برپايي راهپيمايي 25 بهمن خودکشي سياسي کردند اظهار داشت:ديگر صبرها در مقابل ساختار شکني ها و ناهنجاري هاي سران فتنه و حاميانشان لبريز شده لذا ديگر نمي توان با اغماض با آنان برخورد کرد وبايد دستگير و محاکمه علني شوند.

عضو شوراي مرکزي جامعه اسلامني مهندسين با بيان اينکه ايجاد اغتشاشات بعد از راهپيمايي با شکوه مردم در 22 بهمن و حمايت آنان از مردم مصر،هويت سران فتنه را آشکارتر نمود،افزود: سران فتنه با اجرائي ساختن پروژه هاي امريکا و اسرائيل براي انحراف افکار عمومي دنيا از انقلاب مصر و کم رنگ کردن آن وابستگي خود را به دشمنان نظام به اثبات رساندند.

ولي زاده با بيان اينکه ديگر تعلل در مورد برخورد با سران فتنه جايز نيست،خاطر نشان کرد: دستگاه هاي قضايي بايد هرچه زوتر کساني را که با ايجاد اغتشاش امنيت جامعه را برهم مي زنند وحيثيت نظام را زيرسوال مي برند برخورد جدي کند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها