عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اصفهان//رتبه اول استان اصفهان در حمایت و جذب سرمایه گذاری در توسعه کشاورزی

اصفهان//رتبه اول استان اصفهان در حمایت و جذب سرمایه گذاری در توسعه کشاورزی
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:22 ق.ظ

اصفهان//رتبه اول استان اصفهان در حمایت و جذب سرمایه گذاری در توسعه کشاورزی شرکت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان رتبه اول را در سطح کشور از لحاظ سرمایه در بین صندوق های استانی به خود اختصاص داده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و بنا بر اعلام امروز روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان؛این شرکت در سال 83 با سرمایه اولیه به مبلغ 9/7 میلیارد ريال شروع کرد که سرمایه فعلی صندوق به 148میلیارد ريال رسیده است.

شرکت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان اصفهان حاصل مشارکت راهبردی و هدفمند کنندگان و دولت جمهوری اسلامی ایران برای توسعه بخش کشاورزی به شمار می رود.

بنابر این گزارش،این صندوق از طریق جلب مستمر منابع مالی تولید کنندگان و دولت فعالیت های تولیدی سهامداران خود در استان اصفهان پشتیبانی می نماید و به تازگی شرکت های خدمات فنی و مشاوره ای نیز به عضویت این صندوق در آمده اند.

در ارزیابی شرکت صندوق حمایت از توسعه کشاورزی کشور پس از استان اصفهان ، صندوق خوزستان با سرمایه 138 میلیارد ريال و صندوق استان فارس با 80 میلیارد ريال در رده های بعدی قرار دارند

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها