عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خوزستان// پرورش شير آفريقايي در خوزستان

خوزستان// پرورش شير آفريقايي در خوزستان
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:23 ق.ظ

در ديدار وزير گردشگري كنيا با استاندار خوزستان مطرح شد: خوزستان// پرورش شير آفريقايي در خوزستان وزير گردشگري كنيا با استقبال از هيئت خوزستاني در سفر به كنيا و ابراز دوستي با رئيس جمهور كشورمان گفت: پيشرفت هاي جمهوري اسلامي ايران ما را تحت تاثير خود قرار داده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ نجيب بلالما در نشست با استاندار خوزستان، از آمادگي كشورش براي برقراري خط چارتر بين استان هاي خوزستان و مومباسا خبر داد.

وي با بيان اينكه براي توسعه با ايران ارزش بسياري قائل هستيم، پيشنهاد كرد كميته مشترك تجاري و گردشگري بين دو كشور تشكيل شود.

همچنين؛ استاندار خوزستان نيز در اين نشست، ضمن تشريح قابليت هاي منطقه آزاد اروند در زمينه گردشگري، شرايط همكاري در آن بخش را بسيار مساعد دانست و گفت: امكانات استان خوزستان در بخش بهداشت و درمان مي تواند بحث توريست درماني را تقويت كند.

سيد جعفر حجازي وجود سه فرودگاه بين المللي در استان را از ديگر مزيت هاي خوزستان برشمرد و پيشنهاد كرد: امكان برقراري يك خط هوايي ميان خوزستان و نايروبي مورد بررسي قرار گيرد.

وي در ادامه از اهتمام جدي خوزستان براي توسعه روابط گردشگري با كشور كنيا خبر داد و تصريح كرد: وجود مناطق حفاظت شده حيات وحش در خوزستان، همكاري خوب گردشگري كنيا را مي طلبد تا با كمك كارشناسان محيط زيست اين كشور، ضمن حفاظت از حيات وحش، امكان پرورش شير در مناطقي از استان خوزستان مورد بررسي قرار گيرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها