عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

کرمان// بیش از 9 میلیارد و 590 میلیون ریال کمک های مردمی در شهرستان رفسنجان جمع آوری شده است

کرمان// بیش از 9 میلیارد و 590 میلیون ریال کمک های مردمی در شهرستان رفسنجان جمع آوری شده است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:24 ق.ظ

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رفسنجان: کرمان// بیش از 9 میلیارد و 590 میلیون ریال کمک های مردمی در شهرستان رفسنجان جمع آوری شده است از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 9 میلیارد و 590 میلیون ریال کمک های مردمی در شهرستان رفسنجان جمع آوری شده که بین بیش از 4 هزار و 500 خانوار مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) تقسیم می شوند.

حسین شعبانی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رفسنجان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: در شهرستان رفسنجان هشت هزار و هفتصد نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

وی کارآفرینی و خوداشتغالی و پرداخت وام طویل المدت بدون بهره به مددجویان را از خدمات کمیته امداد برشمرد و اظهار داشت: معرفی فرزندان مددجویان به ادارات و شرکت ها برای کار و پرداخت وام خوداشتغالی به فارغ التحصیلان تحت پوشش از دیگر خدمات کمیته امداد این شهرستان به مددجویان است.

شعبانی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 5 زندانی جرائم غیرعمد با کمک های این نهاد آزاد و به آغوش گرم خانواده برگشته اند، خاطرنشان کرد: این کمک ها به صورت وام بلندمدت تا سقف 600 میلیون ریال بوده است.

وی افزود: در طرح اکرام که در این شهرستان از 4 سال پیش آغاز شده، 660 یتیم دارای حامی شده اند.

شعبانی به وجود 110 بیمار صعب العلاج زیرپوشش کمیته امداد شهرستان رفسنجان اشاره کرد و تصریح کرد: ماهانه مبلغی بالغ بر 20 میلیون ریال برای هزینه درمانی این بیماران پرداخت می شود

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها