عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

روند اجراي مسكن مهر در استان بوشهر مطلوب است

روند اجراي مسكن مهر در استان بوشهر مطلوب است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:24 ق.ظ

روند اجراي مسكن مهر در استان بوشهر مطلوب است وزير مسكن و شهرسازي اظهار داشت: در بخش مسكن مهر روستايي براي 12 هزار واحد مسكوني تسهيلات لازم فراهم شده است كه اعتبارات چهار هزار واحد آن از طرف بانك هاي ملي، ملت، صادرات، تجارت و رفاه و مابقي هم توسط بانك مسكن تامين خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،علي نيكزاد امروز"چهارشنبه" در مراسم آغاز عمليات اجرايي پروژه 384 واحدي مسكن مهر (فجر) در استان بوشهر اظهار داشت: اين پروژه در يك سايت شش واحدي و به صورت سه طبقه و ظرف مدت يك سال ساخته خواهد شد.
وي ادامه داد: اعتبارات اين پروژه كه به شكل صنعتي اجرا خواهد شد از طريق وزارت نفت تامين مي شود.
وزير مسكن و شهرسازي گفت: استان بوشهر داراي چهار شهر با بيش از 25 هزار نفر جمعيت، 26 شهر جديد كمتر از 25 هزار نفر جمعيت و يك شهر جديد بالاي 25 هزار نفر جمعيت است و شمار واجدين شرايط مسكن مهر نيز در اين استان بيش از 11 هزار نفر است.
نيكزاد اظهار داشت: در بخش مسكن مهر روستايي براي 12 هزار واحد مسكوني تسهيلات لازم فراهم شده است كه اعتبارات چهار هزار واحد آن از طرف بانك هاي ملي، ملت، صادرات، تجارت و رفاه و مابقي هم توسط بانك مسكن تامين خواهد شد. 
وي ادامه داد: روستاييان مي توانند با وام قرضه الحسنه و ضمانت هاي زنجيره وار از اين تسهيلات استفاده كنند.
وي در جريان بازديد از بخش كشتيراني و بندر بوشهر نيز گفت: طي سالهاي گذشته در بخش راه و ترابري نيز اقدامات خوب و مطلوبي در استان بوشهر صورت گرفته و بيش از 500 ميليارد ريال از منابع و اعتبارات استاني و ملي در اين زمينه هزينه شده است

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها