عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

روند اجراي مسكن مهر در استان بوشهر مطلوب است

روند اجراي مسكن مهر در استان بوشهر مطلوب است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:24 ق.ظ

روند اجراي مسكن مهر در استان بوشهر مطلوب است وزير مسكن و شهرسازي اظهار داشت: در بخش مسكن مهر روستايي براي 12 هزار واحد مسكوني تسهيلات لازم فراهم شده است كه اعتبارات چهار هزار واحد آن از طرف بانك هاي ملي، ملت، صادرات، تجارت و رفاه و مابقي هم توسط بانك مسكن تامين خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،علي نيكزاد امروز"چهارشنبه" در مراسم آغاز عمليات اجرايي پروژه 384 واحدي مسكن مهر (فجر) در استان بوشهر اظهار داشت: اين پروژه در يك سايت شش واحدي و به صورت سه طبقه و ظرف مدت يك سال ساخته خواهد شد.
وي ادامه داد: اعتبارات اين پروژه كه به شكل صنعتي اجرا خواهد شد از طريق وزارت نفت تامين مي شود.
وزير مسكن و شهرسازي گفت: استان بوشهر داراي چهار شهر با بيش از 25 هزار نفر جمعيت، 26 شهر جديد كمتر از 25 هزار نفر جمعيت و يك شهر جديد بالاي 25 هزار نفر جمعيت است و شمار واجدين شرايط مسكن مهر نيز در اين استان بيش از 11 هزار نفر است.
نيكزاد اظهار داشت: در بخش مسكن مهر روستايي براي 12 هزار واحد مسكوني تسهيلات لازم فراهم شده است كه اعتبارات چهار هزار واحد آن از طرف بانك هاي ملي، ملت، صادرات، تجارت و رفاه و مابقي هم توسط بانك مسكن تامين خواهد شد. 
وي ادامه داد: روستاييان مي توانند با وام قرضه الحسنه و ضمانت هاي زنجيره وار از اين تسهيلات استفاده كنند.
وي در جريان بازديد از بخش كشتيراني و بندر بوشهر نيز گفت: طي سالهاي گذشته در بخش راه و ترابري نيز اقدامات خوب و مطلوبي در استان بوشهر صورت گرفته و بيش از 500 ميليارد ريال از منابع و اعتبارات استاني و ملي در اين زمينه هزينه شده است

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها