عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

معاون آموزش ابتدائي وزير آموزش و پرورش؛

معاون آموزش ابتدائي وزير آموزش و پرورش؛
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:25 ق.ظ

معاون آموزش ابتدائي وزير آموزش و پرورش؛ یاسوج // از ابتدای سال جاری تاکنون 15 هزار نيروي جديدالاستخدام در دوره ابتدائي وارد شدند معاون آموزش ابتدائي وزير آموزش و پرورش گفت: در تفسير ساختار و محتواي برنامه هاي آموزش و پرورش با محوريت دوره ابتدائي 10 هزار مدرسه قرآني از مهر ماه امسال فعاليت خود را آغاز که 15 هزار نيروي جديدالاستخدام در دوره ابتدائي وارد شدند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، فاطمه قربان در همايش جشن شكوفايي و استمرار فعاليت هاي قرآني در ياسوج افزود: روشنگري شما معلمان، مديران و مربيان باعث شد شبيخون فرهنگي و انواع فتنه ها و دسيسه هاي دشمنان نقش بر آب شود.
وی تصریح کرد: امروز دشمنان مي دانند آنچه باعث عزت و افتخار و هدايت ما شده در قرآن نهفته است. 
قربان اظهار داشت: يكي از مهمترين برنامه هاي آموزش و پرورش راه اندازي مجتمع هاي آموزشي و پرورشي با هدف محروميت زاديي و توسعه عدالت آموزشي و پرورشي بويژه در روستاها و مناطق عشايري است.
معاون آموزش ابتدائي وزير آموزش و پرورش گفت: تحول بنيادين در صورتي در همه جوانب تحقق مي يابد كه برنامه هاي آموزشي و پرورشي بر اساس اولويت و كيفيت بخشي باشد.
وي كيفيت بخشي به آموزش و اختصاص مشاور به دوره ابتدائي را از ديگر برنامه هاي وزارت آموزش و پرورش در بخش آموزش ابتدائي عنوان كرد و افزود: برنامه هاي راهبردي دوره ابتدائي در يك برنامه 5 ساله پيش بيني شده و تحقق آن جز با مشاركت شما معلمان عزيز امكان پذير نخواهد بود.
قربان از تجهيز كتابخانه هاي 125 هزار كلاس درس دوره ابتدائي خبر داد و گفت: 100 ميليارد ريال با مشاركت وزارت ارشاد به اين امر اختصاص يافته و در اين طرح كتابخانه هاي كلاسي با 200 تا 300 جلد كتاب در كلاس هاي دوره ابتدائي داير مي شود.
وي تصريح كرد: با توجه به اينكه 25 درصد معلمان دوره ابتدائي داراي مدرك ديپلم هستند احياء مراكز تربيت معلم با اولويت بستر براي اولويت ادامه تحصيل فرهنگيان در دستور كار قرار دارد.
معاون آموزش ابتدائي وزير همچنين گفت: 3 درصد از مجموع 12 درصد اعتبارات تجهيزات آموزش و پرورش به دوره ابتدائي اختصاص يافته است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها