عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

جشنواره تئاتر امسال جشنواره منظمي است

جشنواره تئاتر امسال جشنواره منظمي است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:28 ق.ظ

حسين مسافر آستانه: جشنواره تئاتر امسال جشنواره منظمي است همه برنامه ريزي هايي كه از قبل طرح ريزي شده در حال اجرا است و مشكل خاصي تا به حال در برگزاري منظم اجراها پيش نيامده است.

حسين مسافر آستانه مدير مركز هنرهاي نمايشي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: جشنواره امسال تئاتر فجر را جشنواره اي منظم مي بينيم كه همه برنامه ريزي ها به طور دقيق در حال اجرا شدن هستند.

وي اظهار داشت از لحاظ كيفي نيز جشنواره بسيار ارتقا پيدا كرده چراكه در اجراهاي ايراني استعدادعاي بسيار خوبي آثار خود را به جشنواره آورده اند و نيز در بعد بين المللي شاهد حضور كارگردان هايي با اعتبار تئاتر در جهان هستيم.

وي گفت: اگر امروز مي بينيم كه جشنواره تئاتر فجر اعتباري در جهان كسب كرده و يك جشنواره شناخته شده در دنيا محسوب مي شود نتيجه تلاشي است كه در 28 دوره گذشته اهالي تئاتر كرده اند.

وي ادامه داد: جشنواره تئاتر نقطه عطف تئاتر كشور محسوب مي شود و تمام دستاوردهاي تئاتر كشور در طي سال در آن ديده مي شود و اين جشن هنرمندان تئاتر براي پيروزي انقلاب اسلامي است

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها