عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

طنز خاصي در فيلم هاي كمال تبريزي حاكم است

طنز خاصي در فيلم هاي كمال تبريزي حاكم است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:29 ق.ظ

حسن معجوني: طنز خاصي در فيلم هاي كمال تبريزي حاكم است اين بازيگر سينما و تلويزيون گفت: متفاوت بودن كارهاي كمال تبريزي و نوع طنز خاص حاكم در آن علت حضور من در فيلم هاي وي است.

حسن معجوني در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: با توجه به شرايط خوب جشنواره امسال و فيلم هاي خوبي كه به اكران درآمد اما به طور كامل از تمامي شراط حاكم در فيلم شناخت نداشتم.

اين بازيگر سينما و تلويزيون ادامه داد: "خيابان هاي آرام" ساخته كمال تبريزي كار خوبي بود و من در آن نقش رئيس پليس را داشتم و در محموع فكر مي كنم تصوير براي كارگرداني و تدوين اين فيلم از مواردي است كه من خيلي دوست داشتم.

معجوني در مورد علت حضورش در فيلم هاي كمال تبريزي اظهار داشت: اين كارگردان به لحاظ شخصيتي و فيلمسازي خاص است و طنز حاكم بر آثارش را دوست دارم و اين از دلايل حضور من و گروه در فيلم هاي وي است.

اين بازيگر گفت: به عنوان يك بازيگر سعي مي كنم كه با قابليت هايي كه در توانم است و با به كار گيري از ذهن و ايده هايي كه قدرت ارائه آن را دارم مفهوم فيلم را تا حد امكان به بيننده منتقل كنم البته عناصر ديگري هم كمك دهنده در اين امر هستند.

معجوني افزود: بازيگري سينما و تئاتر مقوله جدا از هم هستند ولي به هر دو علاقه مندم؛ اما در وهله نخست بازي در تئاتر را ترجيح مي دهم و اگر بيشتر به سمت بازيگري در سينما مشغول شدم از كار اصلي ام تئاتر غافل مي مانم.

اين بازيگر تئاتر خاطرنشان كرد: خيابان هاي آرام به كارگرداني بسيار خوب كمال تبريزي و بازي در كنار هنرمندان خوب و توانا علت حضور من در اين فيلم بود كه اميدوارم فيلم هايي با اين ساختار بيشتر شود

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها