عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

نمايش "فروش يك روح سركش" از لحاظ اجرايي شيوه اي متفاوت دارد

نمايش "فروش يك روح سركش" از لحاظ اجرايي شيوه اي متفاوت دارد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:31 ق.ظ

در بيست و نهمين جشنواره تئاتر فجر؛ نمايش "فروش يك روح سركش" از لحاظ اجرايي شيوه اي متفاوت دارد نمايش "فروش يك روح سركش" به نويسندگي و كارگرداني ابراهيم پشت كوهي با شيوه اجرايي متفاوت و در دو سالن كنار هم اجرا مي‌شود.

ابراهيم پشت كوهي نويسنده و كارگردان تئاتر در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: ويژگي عمده گروه تي توك از بندرعباس متفاوت بودن هر تجربه با تجربه قبلي اش است و در تمامي اين ها استفاده از آئين ها و فرهنگ منطقه جنوب ايران مشترك است.

وي افزود: دو اجرا در دو سالن كارگاه نمايش و پلاتو 1 همزمان اجرا مي‌شود و تماشاگران مي توانند اجراي مورد نظر خود را انتخاب كنند. همچنين امكان ديدن ديگر اجرا از سوي مخاطبان پس از پايان يافتن اجراي اول و در اجراي دوم وجود دارد.

پشت كوهي ادامه داد: فضاسازي نمايش براساس بدن بازيگر نيز از جمله روش هايي است كه گروه نمايش تي توك از آن به صورت متمادي بهره مي‌جويد.

وي اظهار داشت: به علت اينكه اين كار مورد داوري قرار مي‌گيرد و داوران بايد نمايش را به طور كامل ديده و تمامي قسمت هاي آن را تماشا كنند احتمال وجود اجرا در نوبت سوم نيز وجود دارد؛ اما تاكنون قطعي نشده است همچنين اجراي دوم اين نمايش با كمي تاخير آغاز مي‌شود.

گفتني است؛ فروش يك روح سركش فردا 28 بهمن ساعت 16 و 18 در كارگاه نمايش تئاتر شهر به صحنه مي‌رود

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها