عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اصفهان، ميزبان همايش دانش آموزي فناوري نانو

اصفهان، ميزبان همايش دانش آموزي فناوري نانو
پنج شنبه 28 بهمن 1389  08:46 ق.ظ

همايش «دانش‌آموزي فناوري نانو»، از سوي پژوهش‌سراي دانش‌آموزي استاد طاهر شهرضا و با حمايت وزارت آ‌موزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرضا، 19 و 20 تير ماه سال آينده برگزار مي‌شود.

آشنا كردن هر چه بيشتر و بهتر دانش‌آموزان متوسطه با علم و فناوري نانو، آشكار كردن استعدادهاي دانش‌آموزان در اين زمينه، ‌تحقيق و پژوهش و تعامل فكري با افراد مختلف، برقراري ارتباط بيشتر دانش‌آموزان با مراكز تحقيقاتي و علمي، ايجاد بستري براي آشنايي دانش‌آموزان جهت تعامل پژوهشي و ايجاد انگيزه در دانش‌آموزان براي حركت به سوي پژهش‌محوري از اهداف برگزاري اين همايش است.

مقالات پژوهشي شامل: كاربرد فناوري در سطوح مختلف به صورت عملي، طراحي و توليد نانو ذرات در سطوح آزمايشگاهي، توليد محتواي الكترونيك از محورهاي اين همايش به شمار مي‌رود.

همچنين در حاشيه برگزاري همايش دانش‌آموزي فناوري نانو، نمايشگاهي به منظور عرضه توليدات، پروژه‌ها،‌ دستاوردها و انتشارات مرتبط با موضوعات همايش و چندين كارگاه آموزشي با محوريت فناوري نانو برگزار خواهند شد.

علاقه‌مندان فرصت دارند تا تاريخ 20 فروردين ماه سال آينده، آثار خود را به دبيرخانه همايش ارسال كنند و براي كسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اينترنتي www.nanostudent.ir مراجعه كرده يا با شماره تلفن 03212235204 تماس بگيرند

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها