عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

کنترل دوپینگ در لیگ یک افزایش می‌یابد

کنترل دوپینگ در لیگ یک افزایش می‌یابد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:06 ق.ظ

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال بااشاره به حساس شدن مسابقات لیگ دسته اول گفت: حجم نمونه گیری ها و کنترل دوپینگ در این رقابتها افزایش خواهد یافت.

احمد هاشمیان ضمن بیان این مطلب افزود: طبق برنامه ریزی کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال به تدریج با حساسیت جدول مسابقات لیگ دسته اول و نرم افزار تعریف شده در این زمینه حجم نمونه گیری های دوپینگ بر مسابقات لیگ یک افزایش خواهد یافت این رقابتها تحت نظارت و کنترل بیشتری قرار خواهد گرفت.

هاشمیان با بیان اینکه تاکنون پاسخ تمامی نمونه گیری های انجام شده در لیگ دسته اول منفی بوده است، تصریح کرد: از ابتدای فصل جاری بالغ بر 40 نمونه دوپینگ از بازیکنان لیگ دسته اول انجام شده که حتی یک نمونه آن نیز مثبت نبوده و این نشاگر رفتار حرفه ای بازیکنان و کادر فنی باشگاه هاست و امیدوارم این روند تا پایان مسابقات ادامه داشته باشد.

وی با تقدیر از باشگاه های لیگ دسته اول برای همکاری با افسران کنترل دوپینگ تصریح کرد: خوشبختانه با وجود کمبود عمومی امکانات در مسابقات لیگ یک ، مسئولان باشگاهها و بازیکنان تیم ها نهایت همکاری را با افسران دوپینگ دارند و حتی در دورترین شهرهای کشور که از قابلیت دسترسی کمتری برخوردارند ماموران ما با مشکلی روبرو نیستند.

رئیس کمیته ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال با اطمینان خاطر به تیم ها و علاقمندان فوتبال لیگ دسته اول نسبت به پاک بودن این رقابتها تاکید کرد: این اطمینان را به حاضرین در رقابتهای لیگ دسته اول می دهیم که کنترل و نظارت دقیقی بر تمامی مسابقات وجود دارد و اجازه نمی دهیم نتیجه هیچ مسابقه ای با شیوه های غیرمعمول و غیرمتعارف رقم بخورد. 

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7270
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها