عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اقدام فتنه‌گران هيچ عقلانيتي نداشت

اقدام فتنه‌گران هيچ عقلانيتي نداشت
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:29 ق.ظ

رحيم‌پور ازغدي:
اقدام فتنه‌گران هيچ عقلانيتي نداشت

خبرگزاري فارس: استاد و پژوهشگر علوم انساني گفت: واقعه 25 بهمن حاصل خيانت فتنه‌گران بود و هيچ عقلانيتي نداشت.

به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، حسن رحيم‌پور ازغدي شامگاه چهارشنبه در جمع دانشجويان دانشگاه‌هاي گيلان با اشاره به فتنه 25 بهمن، اظهار داشت: اقدامات فتنه‌گران در 25 بهمن هيچ عقلانيتي نداشت.
وي ادامه داد: در حالي كه جهان عرب و كليت جهان در تحرك و تغييراتي موازي با انقلاب اسلامي هستند شاهد اين اقدام فتنه‌گران هستيم.
رحيم‌پور ازغدي افزود: در حالي كه نخست وزير رژيم صهيونيستي اعتراف مي‌كند وقايع مصر و تونس ادامه زلزله 30 سال گذشته انقلاب اسلامي است، فريب خوردگان غرب چنين اقدامي مي‌كنند.
وي با اشاره به تماس تلفني مبارك با نخست وزير رژيم صهيونيستي يك هفته قبل از سقوط گفت: مبارك در اين تماس به نخست وزير رژيم صهيونيستي گوشزد كرد كه با سقوط حكومتش، مصر و شمال آفريقا به دست ايران مي‌افتد.
استاد و پژوهشگر علوم انساني افزود: در چنين شرايطي كه اميد تمام ملت‌ها به طرف ايران است، عده‌اي فتنه‌گر با خيانت و خريت چنين اقدامي مي‌كنند.

*ماجراي 25 بهمن فاقد معيار عقلي و شرعي است
مسئول نهاد رهبري دانشگاه علوم پزشكي گيلان نيز در اين مراسم با محكوم كردن اقدام فتنه‌گران در 25 بهمن گفت: محاكمه فتنه‌گران خواست تمام ملت است.
حجت‌الاسلام محمد اسماعيل‌زاده افزود: اين واقعه براي ملت غم‌انگيز بود و فاقد هرگونه معيار عقلي و شرعي است.
وي با اشاره به شهادت يك بسيجي دانشجو در فتنه اخير توسط منافقان، اظهار داشت: فتنه‌گران چهره نفاق خود را براي همگان به نمايش گذاشتند.
مسئول نهاد رهبري دانشگاه علوم پزشكي گيلان در ادامه تصريح كرد: بيشتر فعاليت‌هاي نهاد رهبري در دانشگاه‌ها در پرتو فعاليت‌هاي فرهنگي اين نهاد قرار دارد و هدف اصلي اين نهاد، فرهنگ‌سازي است.
وي، ترويج امر به معروف و نهي از منكر و ترغيب دانشجويان نسبت به اين فريضه را از جمله برنامه‌هاي نهاد رهبري در دانشگاه‌ها دانست و اظهار داشت: اين فريضه مهم در آينده نيز با جديت بيشتر در دستور كار اين نهاد قرار مي‌گيرد.
در اين مراسم تشكل‌هاي دانشگاه‌هاي گيلان و علوم پزشكي استان با صدور بيانيه‌هاي جداگانه‌اي اقدام فتنه‌گران در به شهادت رساندن دو نفر از هموطنان را محكوم كرده و خواستار برخورد و محاكمه سران فتنه شدند.
انتهاي پيام/ي20*

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها